جهش تولید | دوشنبه، ۲۹ دی ۱۳۹۹

دهه فجر نماد وحدت ، همدلی و یکپارچگی ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

دهه فجر نماد وحدت ، همدلی و یکپارچگی ملت ایران

دهه فجر نماد وحدت ، همدلی و یکپارچگی ملت ایران

دهه فجر نماد وحدت ، همدلی و یکپارچگی ملت ایران

 استاندار مرکزی با صدور پیامی ضمن تبریک فرارسیدن سی و نهمین سالگرد پیروزي شکوھمند انقلاب اسلامي گفت : دهه فجر نماد وحدت ، همدلی و یکپارچگی ملت ایران است .

به گزراش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است : ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی یادآور رشادت ، پایمردی و آزادی خواهی ملت سلحشور ایران اسلامی است که توانستند با هدایت رهبری دوراندیش و شجاع و با بهره گیری از تعالیم عالیه دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز نمایند و پرچم پیروزی اسلام را بر فراز ایران عزیز برافرازند.

وی اضافه کرده است : انقلاب اسلامی ایران حقیقتی بود که در بستر سنت های الهی جلوه ای زیبا از قدرت و عظمت حضرت حق و صلابت و کرامت انسان ها را به نمایش گذاشت و استقلال و آزادی را بعنوان بزرگترین و ارزشمندترین آثار نظام اسلامی برای ملت ایران به ارمغان آورد.

 استاندار مرکزی افزوده است : اینک در حالی وارد چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی می شویم که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت ها در کشورهای مختلف شده است. از آنجا که پیشرفت و توسعه در همه عرصه ها از مهمترین اهداف انقلاب اسلامی بود بعد از گذشت 39 سال دستاوردهای انقلاب اسلامی در همه عرصه های علمی ، فرهنگی ، سیاسی ، اقتصادی ، نظامی و دفاعی کشور مشهود و چشم گیر است که استقلال و تقویت روحیه خودباوری در تحقق این دستاوردها نقش بسزائی داشته است.

استاندار مرکزی گفته است : بی شک وحدت ، انسجام و حضور گسترده مردم از مهمترین مولفه های پیروزی انقلاب اسلامی بوده و امروز نیز تلاش در جهت حفظ و باروری انقلاب اسلامی ، بازگو کردن وحدت و یکپارچگی ملی در مقابله با استبداد و ظلم و انتقال ارزش‌های ناب انقلاب اسلامی به نسل جوان بعنوان وظیفه ای همگانی است .

وی ادامه داده است: مردم سرزمین آفتاب ، زادگاه معمار کبیر انقلاب اسلامی همگام با دیگر مردم ایران اسلامی در پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نقش مهم و موثری داشتند و همواره برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تلاش کرده اند و امروز نیز بعنوان یک استان مهم در حوزه های مختلف علمی ، صنعتی ، کشاورزی ، فرهنگی ، اقتصادی و.. نقش خود را در توسعه همه جانبه کشور ایفا می نمایند.

استاندار مرکزی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر و امام خمینی (ره) بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران فرا رسیدن چهلمین بهار پیروزی انقلاب اسلامی را محضر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) ، ملت شریف ایران بویژه مردم ولایتمدار استان مرکزی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال توفیق احیای همیشگی و پاسداشت ارزش های انقلاب اسلامی را مسئلت کرده است.