جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

دنیای اسلام نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشورا - نمایش محتوای خبر

 

 

دنیای اسلام نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشورا

دنیای اسلام نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشورا

دنیای اسلام نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشورا

 

نماینده ولی فقیه در استان:امروز دنیای اسلام بیش از گذشته نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشوراست چراکه دشمنان وحدت و امنیت جامعه اسلامی را هدف قرارداده اند.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه امروز شهر اراک گفت : تاسوعا و عاشورای حسینی امسال با شکوه تر از سال های گذشته برگزار می شود و عزاداران با حفظ دستور العمل های بهداشتی عظمت قیام عاشورا را به رخ جهانیان خواهند کشاند . 
آیت الله دری نجف آبادی گفت : بیرق سرافرازی ، فداکاری ، ایثار و شهادت امام حسین ( ع ) تا ابد در اهتزاز است و دانشگاه سید و سالار شهیدان بزرگترین تجلی گاه معرفت و علم آموزی است . 
امام جمعه اراک افزود : امروز دنیای اسلام بیش از گذشته نیازمند درس گرفتن از نهضت عاشوراست چراکه دشمنان وحدت و امنیت جامعه اسلامی را هدف قرار گرفته اند.
وی با انتقاد از سازش ننگین ابوظبی با رژیم صهیونیست گفت : گرگ های جنایت کار دشمن اسلام، وحدت مسلمانان را نشانه گرفتند و باید با مقاومت وایستادگی در برابر آنان ایستاد. 
نماینده ولی فقیه در استان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته دولت از دولتمردان خواست کمبود های گذشته را جبران کنند و با همت بلند ضمن حفظ ارزش پول ملی ، قدرت خرید مردم را با اشتغال مولد و پویایی بخش های مختلف صنعت دوچندان کنند. 
امام جمعه اراک جلوگیری از خام فروشی ، بازگرداندن دلارهای حاصل از صادرات غیر نفتی به کشور و بهبود معیشت مردم را اصلی ترین وظایف دولت خواند و افزود : باید با جدیت به دنبال پیشرفت بود و چشم امیدی به وعده های پوچ آمریکا و کشورهای اروپایی نداشت