جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دعوت مراجع به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت مراجع به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

دعوت مراجع به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

دعوت مراجع به حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

مراجع عظام در پیامی هایی جداگانه، همه آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی را به شرکت در راهپیمایی یوم الله روزجهانی قدس دعوت کردند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز قم، آیت الله جوادی آملی با اشاره به نزدیکی روز قدس حضور گسترده مردم در این راهپیمایی را موجب امنیت داخلی ایران و مسلمانان جهان  مخصوصا فلسطینیان  مظلوم  و محکومیت استکبار و صهیونسیت دانست.

وی در بخش دیگری  از این پیام با تلخ خواندن حادثه تروریستی در مجلس شورای اسلامی  و حرم امام خمینی (ره) دفاع عمیق  و حساب شده  ایران اسلامی  بدست توانمند سپاه  در مقابل تروریسم اشاره کرد و گفت: امیدواریم بیگانگان از این عکس العمل  ایران عبرت بگیرد  و بخود اجازه ندهند  به حریم امن ایران اسلامی  طمع کنند.

آیت الله علوی گرگانی در پیامی روز جهانی قدس را روز اسلام دانست و بر حضور گسترده و چشمگیر مردم در راهپیمایی این روز تاکید کرد.

این مرجع تقلید روز قدس را روز اسلام دانست و افزود: لازم است امت اسلامی و تمامی آزادگان جهان در روز قدس بر علیه اسرائیل و آمریکای جنایتکار و حامیان این رژیم جعلی و غده سرطانی فریاد بر آورند و مردم ما با حضور چشمگیر خود با اسلام و رهبری بیعتی دوباره کنند.

آیت الله علوی گرگانی با اشاره به ماهیت رژیم کودک کش صهیونیستی آن را بزرگترین تروریست دولتی و بالقوه خطرناک دانست و گفت: استعمار جهانی این رژیم جعلی رابرای فشار هر چه بیشتر به مسلمانان جهان تاسیس کرد و هر سال بر تجاوزات و ستم های آنان به مردم مسلمان و بی دفاع فلسطین افزوده می شود

آیت الله علوی گرگانی در ادامه تحریم های جدید آمریکای جنایتکار و دولت جدیدش برضد ملت ایران و نقض قرار دادبین المللی برجام را محکوم کرد.