جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

دعوت از مردم برای حضور پرشور در جشن انقلاب - نمایش محتوای خبر

 

 

دعوت از مردم برای حضور پرشور در جشن انقلاب

دعوت از مردم برای حضور پرشور در جشن انقلاب

دعوت از مردم برای حضور پرشور در جشن انقلاب

 

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان با گرامیداشت فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی ، از آحاد مردم دعوت کرد تا با حضورحماسی در این مراسم بر ادامه‌ی راه روشن امام و شهدا مهر تأیید بزنند.
 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی در بیانیه ای دهه فجر انقلاب اسلامی را یاد اور سلحشوری ها و دلاورمردی‌های ملت ایران اسلامی ومبارزات مردم آزادی‌خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی عنوان کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است 

بسم الله الرحمن الرحیم

دوازدهم بهمن سالروز ورود تاریخی معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) به میهن، پیروزی نور فجر انقلاب بر ظلمات طاغوت و آغاز ایام‌الله دهه مبارک فجراست.

دهه فجر چهل ویکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی فرصت گرانبهای یادآوری سلحشوری ها و دلاورمردی‌های ملت ایران اسلامی ومبارزات مردم آزادی‌خواه در برابر حاکمیت استبداد و سلطه خارجی است.

ملت مجاهد و عظیم الشأن ایران در بهمن‌ماه سال 1357 مزد زحمات و مجاهدت‌های خود را با سرنگونی حکومت طاغوت و استقرار نظام جمهوری اسلامی دریافت کرد و طنین « استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» را به گوش جهانیان رساند و پس از پشت سرگذاشتن دشواریهای فراوان با پیروی از فرامین معمار کبیر انقلاب اسلامی اقتدار خویش را به نمایش جهانیان گذاشت.

ملت مسلمان ایران در بهمن 1357 با استمداد الهی و پایبندی به حکومت فقاهت دینی ، خواهان حضور رهبر و مقتدای خویش شدند و با مقاومت در جهت تحقق وعدۀ الهی ، پایه‌های حکومت وابستۀ رژیم منحوس ستم‌شاهی را فرو ریختند.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و ستاد دهه فجر استان مرکزی فرا رسیدن دوازدهم بهمن، سالروز ورود تاریخی بنیانگذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) به میهن اسلامی و چهل ویکمین فجر انقلاب اسلامی را به پیشگاه رهبر فرزانه انقلاب، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای(مدظله العالی) و مردم انقلابی و مبارز استان مرکزی تبریک عرض نموده و یاد و خاطره تمام شهیدان گلگون کفن انقلاب اسلامی را گرامی می‌دارد.

به همین مناسبت آیین گرامیداشت سالروز دوازدهم بهمن و آغاز دهه مبارک فجر، در سراسر استان استان مرکزی برگزار و همزمان با نواختن زنگ انقلاب، محل زادگاه و بیت قدیمی امام راحل در شهر خمین و حجره طلبگی ایشان در حوزه علمیه اراک با حضور اقشار مردم و مسئولین در ساعت 9:33 صبح روز شنبه مورخ 12/11/1398 گلباران خواهد شد.
لذا از آحاد مردم انقلابی، همیشه درصحنه، علما و روحانیان، خانواده معزز شهدا و ایثارگران ، مسئولان و شخصیت‌ها، خواهران و برادران به ویژه جوانان دعوت می‌نماید تا با حضورآگاهانه ،گسترده وحماسی خود بار دیگر ضمن پاسداشت ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و تقدیر و تجلیل از حماسه‌آفرینی‌های غیور مردان ایران اسلامی با آرمان‌های والای شهدا و امام شهدا و انقلاب اسلامی تجدید میثاق نموده و بر ادامه‌ی راه روشن آن بزرگواران مهر تأییدی دیگر بزنند.