سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید به دیار آفتاب - نمایش محتوای خبر

 

 

دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید به دیار آفتاب

دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید به دیار آفتاب

دستاوردهای سفر کاروان تدبیر و امید به دیار آفتاب

سی و دومین سفر استانی کاروان تدبیر و امید به دیار آفتاب درحالی  که دستاورهای ارزشمندی برای استان مرکزی در بخش های مختلف به همراه داشت

حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری روز یکشنبه دوم آبان ماه پس از استقبال رسمی مسئولان استانی در فرودگاه اراک، در مسیر تعیین شده به ورزشگاه پنج مرداد اراک به احساسات گرم مردم پاسخ داد و در ادامه در جمع باشکوه استقبال کنندگان به سخنرانی پرداخت.
دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان استان مرکزی و شرکت در نشست توسعه و سرمایه گذاری استان با حضور فعالان و نخبگان اقتصادی استان مرکزی، از جمله برنامه های روز اول سفر دکتر روحانی به دیار آفتاب بود.

رئیس جمهوری در جمع مردم در ورزشگاه پنجم مرداد اراک گفت: پیروزی برجام تدبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی افزود:برجام پیروزی و نتیجه مقاومت 10 ساله و 12 ساله ملت ایران در برابر تحریم های ظالمانه است.

وی بیان کرد: باید از فضای بعد از برجام همه استفاده کنند، سفرهای خارجی بعد از برجام برای رونق اقتصادی کشور است، برای آن است که در آسیا، اروپا، آمریکای لاتین و سراسر جهان بتوان رونق تجاری، سرمایه گذاری خارجی در ایران ایجاد شود.

رئیس جمهوری همچنین در این سفر از شرکت تولیدی، صنعتی واگن پارس اراک بازدید کرد و از نزدیک با توانمندی و مشکلات بزرگترین صنعت ریلی کشور آشنا شد.

دکتر روحانی در این بازدید گفت: سیاست های دولت یازدهم بر مبنای توسعه شبکه ریلی کشور به عنوان حمل و نقل مطمئن و ارزان است