سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در مسیر توسعه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در مسیر توسعه

 

تهیه کننده: حسین محمودی

مجری: دکتر

 

 

 

« در مسیر توسعه » برنامه ایست تولید سیمای شبکه آفتاب که با هدف معرفی ظرفیتهای سرمایه گذاری و توسعه اقتصاد استان تهیه و پخش میشود.

این برنامه در قالب میزگرد با دعوت از مسئولان اجرایی استان، کارشناسان، اساتید دانشگاه و نظرات مردمی با هدف تعریف و تبیین موانع و چالش های توسعه اقتصادی و نقاط قوت توسعه یافتگی به گفتگو و تبادل نظر می پردازند.

هدف برنامه کمک به رشد و توسعه استان با محوریت رونق تولید از طریق معرفی پتانسیل ها و ظرفیت های اقتصادی استان ، تحلیل رونق تولید در حوزه های صنعت، اقتصاد و کشاورزی استان می باشد.

با توجه به سهم بالای صنعت در اقتصاد استان، پرداخت به موضوعات مختلف در خصوص اقتصاد که موجب توسعه استان می شود از جمله صنعت استان، شرایط کارفرمایان، حمایت های قانونی مورد نظر، مسائل کارگری، کارگران نمونه، کارآفرینان نمونه، معرفی خطوط تولید و حمایت از کالای ایرانی، پرداخت به واحدهای موفق در استان و ... از جمله مباحثی است که در برنامه «در مسیر توسعه» در سال رونق تولید در استان مرکزی تشریح خواهد شد

گزارش مردمی، مستند گزارشی، گفتگوی کارشناسی، پیامک و ... از جمله بخش های مختلف این برنامه می باشد

این برنامه در قالب ترکیبی ساده، با مخاطب عام، به تعداد یک برنامه 45 دقیقه ای در هفته، به صورت تولیدی با هدف توسعه اقتصاد استان شنبه ها ساعت 22 به مدت  45 دقیقه به صورت زنده از سیمای شبکه آفتاب پخش می شود

 

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __