سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۰ فروردین ۱۴۰۰

در شهر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

در شهر

 

تهیه کننده: داوود اسفندیاری

تدوینگر: آقای قالبی

مجری گزارشگر: سید محمد محمدی

 

برنامه «در شهر» کاری از سیمای شبکه آفتاب است که دو نوبت در هفته برای مخاطبان پخش می شود.

یکی از کارکردهای اصلی رسانه ها در عصر حاضر برقراری ارتباطی دو سویه ومستمرمیان مسوولان و مردم برای مشخص شدن کاستی هاوکمبودهاست ازاین رو رسانه های دیداری وشنیداری این توان را دارند تا نارسایی ها کمبودها و ناکارآمدی شیوه های مدیریتی به کارگرفته شده را توصیف کنند

برنامه در شهر تسهیلاتی را ارائه کرده است تا دوربین رسانه استانی شبکه آفتاب به سطح شهر برود و در لابلای بسترهای اجتماعی مشکلات را پیدا کند، و از طریق پخش شبکه آفتاب به سمع و نظر مسوولان برساند.

برنامه «در شهر» از جمله برنامه های شبکه آفتاب است که در قالب گزارش تصویری به بررسی مسایل، موضوعات و مشکلات شهری استان می پردازد و اتفاقات و حوادث را برای تبیین و بررسی هرچه بیشتر به تصویر می کشد.

این برنامه که در قالب گزارش تصویری به تعداد 2 برنامه 10 دقیقه ای در هفته به صورت تولیدی و با هدف پیگیری مطالبات مردم شهرهای استان تهیه و پخش می شود در تلاش است علاوه بر انعکاس وقایع و اتفاقات در استان ، به بررسی مسائل، موضوعات و مشکلات شهر های استان مرکزی ‌بپردازد و اتفاقات و حوادث را جهت تبیین و بررسی هرچه بیشتر و اصلاح مخاطبان به تصویر بکشد.

برنامه «در شهر» همراه با بخش های مختلف آیتم­ها  وله، گزارش های مردمی، مصاحبه با مسئولین و ... دو نوبت در هفته در روزهای یکشنبه و سه شنبه ساعت 20:15 از آنتن شبکه آفتاب پخش می شود

 

سال تولید: 1399


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ

اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __