سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در سوگ خورشید - نمایش محتوای صدا

 

 

در سوگ خورشید

تهیه کننده:

مجری:

صدابردار:

نویسنده: 

 

صدای شبکه آفتاب با تهیه و پخش ویژه برنامه رادیویی «در سوگ خورشید» بصورت زنده و مستقیم، در روز 14 خرداد ماه، همراه با شنوندگان رادیو استانی به سوگ خواهد نشست.

ویژه برنامه «در سوگ خورشید» عنوان ویژه برنامه زنده ی رادیویی است که در روز ارتحال حضرت امام خمینی(ره)  بمدت 90 دقیقه به تهیه کنندگی سیّد محمد محمدی و با موضوع «اثرگذاری اندیشه امام خمینی(ره) بر جهان اسلام و نهضت های آزادی بخش»، از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه خواهد شد .

این برنامه با محوریت پوشش آئین های بزرگداشت ارتحال امام راحل(ره) و نیز بررسی ابعاد شخصیتی و شناخت ماهیت فکری، اندیشه و اهداف امام خمینی(ره) با آیتم هایی از جمله: پخش زنده آیین بزرگداشت امام راحل(ره) – ارتباط زنده با بیت تاریخی امام (ره) در شهر خمین – نمایش کودکی و نوجوانی امام (ره) در استان مرکزی- گزارش از برنامه های مختلف سطح استان - معرفی کتاب های مرتبط- مصاحبه با هنرمندان- سروده و مرثیه خوانی درباره امام خمینی (ره) و... به روی آنتن زنده رادیو آفتاب رفته و همراه با مخاطبین ارجمند خود خواهد بود.

ویژه برنامه در سوگ خورشید در روز سه شنبه چهاردهم خرداد ماه مصادف با سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 10 صبح به مدت 90 دقیقه پخش می شود

 

سال تولید: 1398