جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

در سوگ آفتاب - نمایش محتوای صدا

 

 

در سوگ آفتاب

 

تهیه کننده : علیرضا یعقوبی

گوینده: علیرضا رافعی – شهپر عسگری

نویسنده: فائزه امینی

 

ویژه برنامه رادیویی «در سوگ آفتاب» بصورت زنده و مستقیم  در روز 14 خرداد همراه با شنوندگان رادیو استانی به سوگ خواهد نشست.

ویژه برنامه «در سوگ آفتاب» عنوان برنامه ای زنده و رادیویی است که روز چهارشنبه 14 خرداد مصادف با سالروز ارتحال حضرت امام خمینی(ره) بمدت 120 دقیقه از ساعت 10 صبح و به تهیه کنندگی علیرضا یعقوبی با موضوع «سبک زندگی امام خمینی(ره)»، از صدای شبکه آفتاب تقدیم شنوندگان این شبکه استانی خواهد شد .

ویژه برنامه «در سوگ آفتاب» با محوریت بزرگداشت ارتحال امام راحل(ره) و نیز بررسی ابعاد شخصیتی و شناخت ماهیت فکری، اندیشه و اهداف امام خمینی(ره) و نیز سبک زندگی امام خمینی (ره) در بخش کارشناسی همراه با بخش های مختلف ارتباط زنده با بیت تاریخی امام خمینی (ره) در شهر خمین – گزارش از برنامه های مختلف سطح استان - معرفی کتاب های مرتبط- مصاحبه با هنرمندان- سرود و مرثیه خوانی درباره امام خمینی (ره) ، بسته های صوتی مناسب و ارتباط با گزارشگران مستقر در شهرستانهای خمین، قم و تهران (به خصوص انعکاس مراسم گرامیداشت در بیت قدیمی حضرت امام در شهرستان خمین)، انعکاس تلفن ها، پیامک های مردمی و... به روی آنتن زنده رادیو آفتاب رفته و همراه با مخاطبین ارجمند خود خواهد بود.

این برنامه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی ره و به منظور ارائه الگویی مناسب از زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی ایشان، ضمن قابلیت پخش از شبکه های رادیویی در سراسر کشور، برای اولین بار سبک زندگی فردی و اجتماعی امام خمینی ره از مسیر کارشناسی و تالیفات موجود در این زمینه تبیین خواهد کرد.

ویژه برنامه در سوگ آفتاب در روز چهار شنبه چهاردهم خرداد ماه مصادف با سالروز رحلت حضرت امام خمینی (ره) از ساعت 10 صبح به مدت 120 دقیقه پخش می شود

 

سال تولید: 1399