دریافت تسهیلات بانکی و کارت اعتباری سهام عدالت بدون ضامن

 

        متقاضیان برای دریافت تسهیلات بانکی و کارت اعتباری سهام عدالت نیاز به ضامن ندارند.

 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی گفت: مشمولان سهام عدالت که روش غیر مستقیم را برای مدیریت سهام عدالت خود انتخاب کرده اند می توانند درخواست خود را برای دریافت تسهیلات به‌صورت غیرحضوری از طریق درگاه های تعیین شده ارسال کنند.

بوجاری با اشاره به اینکه ارزش این کارت های اعتباری 50 تا 70 درصد ارزش سهام سهام داران است افزود:متقاضیان در بانک ملی از طریق سامانه ایوا و در بانک تجارت از طریق سامانه زمرد می توانند اقدام کنند.

او با اشاره به اینکه در حدود 7 تا 10 روز طول می کشد که این ثبت نام انجام شود گفت: ارزش این کارت اعتباری 50 تا 70 درصد ارزش سهام سهام داران است.

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری استان مرکزی  افزود: مردم برای دریافت این کارت اعتباری نیاز به حضوری در بانک ندارند و می توانند به صورت غیر حضوری با همون اپلیکیشنهای ایوا و زمرد در خواست خود را ثبت کنند.

بوجاری گفت: باز پرداخت این تسهیلات به صورت 18 درصد و با بازه پرداخت ۳۶ ماهه است ولی چنانچه افراد این تسهیلات را ظرف مدت یک ماهه تسویه کنند سودی به این تسهیلات تعلق نمیگیرد.
او افزود: افراد باید حتما در بانک ملی و تجارت حساب داشته باشند و همچنین سهام عدالت فوت شدگان هم به وراث آنها تعلق می گیرد.

بوجاری در مورد جاماندگان سهام عدالت هم گفت: مجلس قرار است تصمیماتی در این مورد بگیرد که هنوز اجرایی نشده است.

او در پایان افزود: مزیت این کارت اعتباری این است که افراد میتوانند در فروشگاههایی که در کشور پیش بینی شده است خرید کنند.

 


دانلود