حمایت از کالای ایرانی | جمعه، ۳۱ فروردین ۱۳۹۷

درون زایی و برون نگری دو رکن اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی - نمایش محتوای خبر

 

 

درون زایی و برون نگری دو رکن اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی

شناسه : 344421411

درون زایی و برون نگری دو رکن اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی

درون زایی و برون نگری دو رکن اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی

نماینده ولی فقیه در استان: با حمایت از تولید داخلی ، ارتقای قدرت رقابت، افزایش صادرات و کاهش واردات رشد اقتصادی را در کشور شتاب بخشیم .

به گزارش خبرگزاری صداوسیما از اراک؛نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جمع کارکنان سپاه روح الله استان گفت : درون زایی و برون نگری دو رکن اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی است و با ریخت و پاش نمی شود اقتصاد مقاومتی را پیش برد و بایستی با حمایت از تولید داخلی ، ارتقای قدرت رقابت ، افزایش صادرات و کاهش واردات رشد اقتصادی را در کشور شتاب بخشیم .

آیت الله دری افزود : توجه به محورهای اقتصاد مقاومتی؛ استفاده از ظرفیت های موجود صنعتی و ایجاد اشتغال برای جوانان از مسائلی است که بایستی در حوزه اقتصاد و رشد اقتصادی مورد توجه مسولان باشد و در راستای آن برنامه ریزی کنند.

امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اینک ماه مبارک رمضان بهترین فرصت برای کسب معارف اسلامی است ادامه داد : اساس دین بر معرفت است و این ماه بهترین فرصت برای کسب معارف اسلامی است

وی با تاکید بر حرام بودن ربا از نظر اسلام گفت : ماهیت نظام های غرب و شرق آمیخته با ربا است و در جامعه اسلامی باید مراقبت شود که فعالیت های اقتصادی و بانکی به سمت ربا نرود .