جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

درس اخلاق مدیران دستگاه های اداری شهرستان آشتیان - نمایش محتوای خبر

 

 

درس اخلاق مدیران دستگاه های اداری شهرستان آشتیان

درس اخلاق مدیران دستگاه های اداری شهرستان آشتیان

درس اخلاق مدیران دستگاه های اداری شهرستان آشتیان

حجت الاسلام نیشابوری امام جمعه آشتیان در نشست درس اخلاق مدیران دستگاه های شهرستان در منزل شهید علی اصغر آقازیارتی گفت: مسئولین توجه به مردم را در تمام امور مد نظر قرار داشته باشند زیرا هندسه انقلاب بر پایه مردم شکل گرفته است.

حجت الاسلام غلامرضا نیشابوری امام جمعه آشتیان در نشست درس اخلاق مدیران دستگاه های شهرستان در منزل شهید علی اصغر آقازیارتی گفت: مسئولین توجه به مردم را در تمام امور مد نظر قرار داشته باشند زیرا هندسه انقلاب بر پایه مردم شکل گرفته است.

وی اضافه کرد: حضور مردم در صحنه های مختلف همواره نقطه قوت نظام و انقلاب بوده است و به همین دلیل دشمنان این نقطه قوت را هدف قرار داده اند.

حجه الاسلام نیشابوری ادامه داد: راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات 7 اسفند دو رویداد بزرگی است که مردم می تواند در آن تعیین کننده باشند که هوشیاری هرچه بیشتر در این زمینه لازم است.

وی ضمن بیان آسیب های موجود برای کم رنگ کردن حضور مردم افزود: جریانی در کشور به راه افتاده که در صدد منزوی کردن تفکر انقلابی است که تهدید بزرگی است و مسئولین باید دقت عمل در این زمینه دهند.

امام جمعه آشتیان با معرفی شاخصه های یک نماینده اصلح اظهار کرد: مردم نیروهایی را انتخاب کنند که تفکر انقلابی دارند و کشور را به دشمنان نمی فروشند.

در ادامه از خانواده شهید انقلاب اسلامی، علی اصغر آقا زیارتی تجلیل شد.