جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

دانشجویان دانشگاه پیام نور در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌می‌دهند - نمایش محتوای خبر

 

 

دانشجویان دانشگاه پیام نور در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌می‌دهند

دانشجویان دانشگاه پیام نور در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌می‌دهند

دانشجویان دانشگاه پیام نور در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌می‌دهند

رئیس دانشگاه پیام نور اراک گفت: اگر چه دانشگاه پیام‌نور دانشگاهی است که تحصیل در آن جدیت ویژه‌ای را می‌طلبد اما همین موضوع و تدریس کتاب‌های باتالیف جدی در این دانشگاه سبب شده تا دانشجویان آن در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌دهند.

رئیس  دانشگاه پیام نور اراک با اشاره به جایگاه این  دانشگاه در استان و کشور اظهار داشت: این دانشگاه بین 13 واحد و مرکزی که در استان وجود دارد دارای رتبه برتر کیفیت و کمیت است که با داشتن بیش از 5 هزار دانشجو و استادانی با مدارج علمی بالا به جایگاه خوبی دست یافته است.

مومن افزود: هر چند از حیث تقسیم هیئت علمی و ساختار آن معمولا مراکز دانشگاهی در وضعیت بهتری هستند ولی باید گفت در واحدهای کوچکی مانند دلیجان و خمین نیز استادانی با مدارج علمی بالا و تالیفات خیلی زیاد مشغول تدریس هستند.

وی تصریح کرد: اما در ارتباط با جایگاه استانی و کشوری این دانشگاه، چون پیام نور کمتر معرفی شده شاید آن جایگاه واقعی را در ذهن مردم نداشته و براساس تبلیغاتی که انجام می‌شود مردم فکر کنند که دانشگاهی غیرحضوری است در صورتی که این گونه نبوده و هر روز هفته کلاس‌ها، برنامه‌ها و فوق‌برنامه‌های این دانشگاه دایر است.

رئیس دانشگاه پیام نور اراک بیان کرد: دانشجویان پیام نور در مسئله جراید و نشریات که به جشنواره حرکت معروف هستند حائز مقام‌های عالی بوده و کمتر از دانشجویان سایر دانشگاه‌ها نیستند بنابراین لازم است معرفی بهتری از پیام نور انجام شود.

مومن ادامه داد: اگر چه دانشگاه پیام‌نور دانشگاهی است که تحصیل در آن جدیت ویژه‌ای را می‌طلبد اما همین موضوع و تدریس کتاب‌های باتالیف جدی در این دانشگاه سبب شده تا دانشجویان آن در سطح خوبی از تحصیلات عالی ادامه تحصیل ‌دهند.