سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

خیابان انقلاب پلاک 37 - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خیابان انقلاب پلاک 37

Loading the player...

 

« خیابان انقلاب پلاک37 »عنوان ویژه برنامه ای دهه مبارک فجر است که به صورت زنده تقدیم حضور بینندگان شبکه آفتاب می شود

برنامه " خیابان انقلاب، پلاک 37 " برای سی و هفتمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در نظر گرفته شده است که با حضور هنرمندان و فعالان انقلابی استان هر شب در قالب جشن انقلاب و بصورت زنده روی آنتن سیمای آفتاب می رود.

این برنامه از 10 بهمن هرشب ساعت21 به  مدت 60 دقیقه با موضوعات اجتماعی، فرهنگی، انقلاب و ارزشهای دفاع مقدس ، با بهره گیری ازبخش های آرم، وله، مجری، سرودهای انقلابی، تصاویر زمان انقلاب، روز شمار انقلاب اسلامی، شاعران انقلاب، خوانندگان استانی، گفتگو با انقلابیون ، مسابقه خوانندگی بین میهمانان، مسابقه پیامکی برای مخاطبان، وصیت نامه و معرفی شهدای انقلاب سعی می کند با زنده نگهداشتن یاد و خاطره روزهای انقلاب و ارزشهای انقلاب به نسل های جدید انتقال داده شود.

ویژه برنامه « خیابان انقلاب پلاک37 » با موضوع انقلاب و دهه فجر و گرامیداشت 37 امین طلوع فجر انقلاب اسلامی در فضایی شاد و مفرح سعی دارد با دعوت از نسل سوم انقلاب در برنامه، جوانان و نوجوانان را با شور و حال آن زمان آشنا نماید.

مهتمرین هدف محتوایی برنامه ایجاد پیوند بین نسل سوم و چهارم با نسل اول انقلاب وانتقال مفاهیم وارزشهای انقلابی به جوانان ونوجوانان  است که با رویکرد امید بخشی، جوان گرایی و مردمی بودن تهیه و پخش می شود

گفتنی است این برنامه شب 12 بهمن از محل بیت تاریخی امام خمینی (ره) از شهرستان خمین اجرا و تقدیم بینیدگان شبکه آفتاب شد


 

سال تولید: 1394

 

تهیه کننده: حسین شیاس  

مجریان: ایلیا عزیزی – فاطمه بیاتی

تدوینگر: فاطمه بغدادیاشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __