رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۶ اسفند ۱۳۹۸

خورشید هشتم(ویژه میلاد امام رضا(ع)) - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خورشید هشتم(ویژه میلاد امام رضا(ع))

 

در شب ولادت با سعادت شمس الشموس، هشتمین خورشید ولایت و امامت حضرت امام رضا علیه السلام ویژه برنامه «خورشید هشتم» بطور زنده و مستقیم از مشهد میقان (امامزاده محمد عابد (علیه السلام)) از سیمای شبکه آفتاب پخش می شود.

این برنامه که به مناسبت فرارسیدن میلاد فرخنده ثامن الحجج علی بن موسی الرضا علیه السلام، به مدت 60 دقیقه از مشهد میقان حرم مطهر امام زاده محمد عابد علیه السلام تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود، در تلاش است همراه با بخش های شاد و متنوع  و حضور دو کارشناس برجسته حوزه دین و معارف اسلامی ضمن گرامیداشت این شب عزیز، به معرفی ابعاد شخصیت نورانی حضرت امام رضا علیه السلام و زوایای علمی و معنوی وجودی ایشان بپردازد. بررسی سیره عملی، اجتماعی و فردی علی بن موسی الرضا علیه السلام  و آشنایی با سبک زندگی قرآنی ایشان به عنوان الگوی عملی و معرفتی از دیگر محورهای کارشناسی این برنامه می باشد.

ویژه برنامه «خورشید هشتم» که از قسمت های مختلفی مانند گفت و گوی کارشناسی، مولودی خوانی، شعرخوانی در مدح امام هشتم، خادم الرضا (حضور خادمین امام رضا علیه السلام در برنامه)، تواشیح، گزارش، نماهنگ مناسبتی، وله های تبریک میلاد و ... تشکیل شده، شنبه 15 شهریور93  مصادف با شب ولادت فرخنده غریب الغربا حضرت رضا علیه السلام از ساعت 9:30 به مدت یک ساعت از مشهد میقان تقدیم بینندگان سیمای شبکه آفتاب می شود.

ویژه برنامه خورشید هشتم با مضمون ولادت امام رضا علیه السلام پخش می شود و شروین پیرهادی اجرا و حامد شیدایی تهیه کنندگی آنرا بر عهده خواهد داشت. همچنین مهدی مرجانی، مهدی غضنفری، مجید فراهانی بعنوان تصویربردار، احمد حکامی صدابردار، پوریا صالحی گزارشگر و فاطمه بغدادی تدوینگر این برنامه می باشند.

 

     
     
     

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __