جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

خورشید هدایت - نمایش محتوای صدا

 

 

خورشید هدایت

 

تهیه کننده: سپیده نوری

مجریان: روشنک رودیان

گزراشگر: آقای قاسمی

صدابردار: محمد علی زهره وند

به مناسبت شب‌های فرخنده میلاد حضرت امام حسین (ع)، حضرت اباالفضل (ع) و حضرت امام سجاد (ع)، ویژه برنامه زنده‌ای با عنوان «خورشید هدایت» میهمان شنوندگان رادیو آفتاب خواهد بود.

ویژه برنامه " خورشید هدایت" مجموعه تولیدی است که به مناسبت ایام ولادت شعبانیه، ولادت امام حسین علیه السلام، امام سجاد علیه السلام  و حضرت عباس علیه السلام از امشب به مدت 30 دقیقه از ساعت 23:30 در گروه شبانگاهی رادیو استان مرکزی تهیه شده است

ویژه‌ برنامه‌ ی «خورشید هدایت» که در اعیاد شعبانیه در سالروز میلاد حضرت امام حسین (ع)، سالروز میلاد حضرت عباس (ع) و سالروز میلاد حضرت امام سجاد (ع) پخش می شود ، شامل بخش‌های شاد و سرگرم کننده وطنزآمیز است. از مهم ‌ترین اجزای ساختاری این ویژه ‌برنامه‌، آیتم های مباحث کارشناسی ، موسیقی و سرود، مولودی خوانی می باشد.

ویژه برنامه «خورشید هدایت» در بخشهای کارشناسی به بررسی سه بخش از زندگی ائمه اطهار (ع) شامل ولادت و نحوه زندگی، فضائل و کرامتها و مکتب تربیتی و اخلاقی می پردازد.

این برنامه روزهای یکشنبه و دوشنبه و سه شنبه مورخ 19، 20 و 21 فروردین 98 در شب میلاد سه نور ولایت حضرت امام حسین علیه السلام، حضرت عباس علیه السلام و حضرت امام زین العابدین علیه السلام در ساعت 23:۳۰ از رادیو آفتاب پخش می شود.

علاقمندان می توانند در روزهای ولادت در ساعت 15:30 دقیقه شنونده بازپخش ویژه برنامه خورشید هدایت از صدای شبکه آفتاب باشند.

 

سال تولید: 1398