جهش تولید | دوشنبه، ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

خطیب جمعه اراک: روز قدس، روز بیداری و پایداری مسلمانان - نمایش محتوای خبر

 

 

خطیب جمعه اراک: روز قدس، روز بیداری و پایداری مسلمانان

خطیب جمعه اراک: روز قدس، روز بیداری و پایداری مسلمانان

خطیب جمعه اراک: روز قدس، روز بیداری و پایداری مسلمانان

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: روز قدس، روز وحدت اسلامی، روز بیداری و پایداری مسلمانان و روز تجدید بیعت با امام خمینی (ره) است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در خطبه های نماز جمعه اراک گفت : روز قدس، روز وحدت اسلامی، روز بیداری و پایداری مسلمانان و روز تجدید بیعت با امام خمینی (ره) است.

امام جمعه اراک با تقدیر از حضور باشکوه مردم درراهپیمایی دشمن شکن روز قدس این حضور را نشانگر هوشیاری و بیداری مردم فهیم ایران اسلامی به ویژه استان مرکزی دانست که با وحدت خود نقشه های دشمنان را نقشه بر اب کردند

وی حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به لانه ترورسیم ها و داعش را نشان اقتدار ملت ایران دانست و با تقدیر از سپاه پاسداران گفت : این نشانه قدرت ایران است و اگر دشمنان دست از پا خطا کنند باز هم سیلی محکم تری خواهند خورد.

خطیب جمعه شهر اراک افزود : داعش و وهابیت و فرق مختلف همگی توطئه دشمنان اسلام هستند و راه غلبه بر این توطئه ها وحدت و بیداری اسلامی است.

آیت الله دری در ادامه با تبریک فرا رسیدن هفته قوه قضاییه گفت : از این قوه می خواهم با برخورد با کارشکنی های سازمان یافته ، قانون شکنان و ناامن کنندگان جامعه ؛ امنیت و آرامش مردم را تقویت کند .