جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

خدمت ماندگار - نمایش محتوای صدا

 

 

خدمت ماندگار

تهیه کننده: اعظم بهمنی

گوینده: مصطفی ابراهیمی

گزارشگران: امیر غفاری – امید کریمی

صدای شبکه ی آفتاب به مناسبت ایام الله دهه فجر و در راستای « تبیین و معرفی دستاوردهای نظام » ویژه برنامه «خدمت ماندگار» را در روزهای شنبه، یکشنبه و سه شنبه و پنجشنبه در ساعت 10:10 تولید و پخش می کند.

در دوران38 ساله ی پس از پیروزی انقلاب اسلامی در کشور عزیزمان ایران دستاوردهای گوناگون در عرصه های مختلف داخلی و خارجی متکی به معنویت این نظام الهی از چنان گستردگی و تنوعی برخوردار بوده که امروزه نه تنها اندیشمندان و صاحبنظران بی‌طرف غربی و شرقی، بلکه دشمنان قسم خورده این مرز و بوم نیز به عظمت آن اذعان داشته اند. بی تردید تداوم اين همه نيز، همچون گذشته، تنها و تنها در گروی خودباوری، همدلي، مشاركت عمومي و حضور فعال آحاد مردم در تمامي عرصه هاي سازندگي و توسعه كشور و خنثي سازي توطئه دشمنان ميسر خواهد بود.

بررسی این دستاوردها بیشتر در عرصه های اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... مدنظر است و به همین منظور از ادارات شاخص استان که عملکرد مناسبی پس از پیـروزی انقلاب اسلامـی داشتـه اند، دعوت به عمل می آید. مدیران کل این دستگاه ها در برنامه حضور داشته و درخصوص دستاوردهای نظام در حوزه تحت مدیریتشان طی سالیان اخیر، توضیحاتی ارائه می کنند.

گزارش مردمی از خدمات اداره مربوطه تهیه و پخش می شود و نظرات مردمی درخصوص عملکرد نظام در آن بخش بیان می شود. تافن های مردمی  نیز در مورد فعالیت آن اداره پخش خواهد شد. موسیقی های باکلام و بیکلام نیز از دیگر بخش های برنامه می باشد.

مدت زمان هر برنامه ۳۵ دقیقه است و تعداد ۱۰ برنامه از تاریخ ۱۱ لغایت ۲۱ بهمن ماه پخش خواهد شد.

 

سال تولید: 1395