رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

خانه ملت - نمایش محتوای صدا

 

 

خانه ملت

Loading the player...

«خانه ملت» عنوان برنامه ای با ساختار گفتگو محور است که با حضور نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، از صدای شبکه آفتاب پخش می رود.

اين برنامه که با رويكرد ارائه گزارش نمايندگان استان مرکزی، مصوبات و طرح هايي كه در مجلس شوراي اسلامي مطرح مي شود و پیرامون موضوعات و مسائل خاص استان تهیه می شود، در تلاش است علاوه بر گسترش فرهنگ پاسخگویی، زمینه آشنایی بیشتر مردم با اختیارات و وظایف نمایندگان را فراهم می کند. همچنين بررسي مطالبات مردمي و نحوه پيگيري امور مرتبط  پخش مي شود .

محوریت برنامه تلویزیونی «خانه ملت» ارائه گزارش توسط نمایندگان استان، اطلاع رسانی در خصوص آخرین مصوبات و طرح هایی که در مجلس شورای اسلامی مطرح می شود، همچنین بررسی مطالبات مردمی و نحوه پیگیری امور مرتبط و... می باشد که بینندگان می توانند با عملکرد نمایندگان مجلس و ... آشنا شوند

این برنامه با موضوعات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، متشکل از بخش های گزارشی، نشست کارشناسی با نمایندگان، گفتار متن در خصوص مجلس شورای اسلامی، انعکاس بازدیدها و  افتتاح پروژه ها، انعکاس اخبار و رویدادهای مجلس شورای اسلامی و گزارش های مردمی می باشد که در مناسبت های خاص و تفریبا هر ماه یکبار تقدیم شنوندگان رادیو آفتاب می شود.

این برنامه در روزهای شنبه ، یکشنبه و دوشانبه مورخ 18، 19 و 290 آذر ماه ساعت 15:30 دقیقه از شبکه صدای استان مرکزی پخش می شود

 

تاریخ تولید: 1396

 

پخش صدای شبکه آفتاب