رونق تولید ملی | جمعه، ۴ بهمن ۱۳۹۸

خانه ملت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانه ملت

تهیه کننده: ابراهیم مرادی

مجری: مصطفی ابراهیمی

«خانه ملت» عنوان برنامه ای با ساختار گفتگو محور است که با حضور نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، از سیمای شبکه آفتاب پخش می رود.

اين برنامه که با رويكرد ارائه گزارش نمايندگان استان مرکزی، مصوبات و طرح هايي كه در مجلس شوراي اسلامي مطرح مي شود و پیرامون موضوعات و مسائل خاص استان تهیه می شود، در تلاش است علاوه بر گسترش فرهنگ پاسخگویی، زمینه آشنایی بیشتر مردم با اختیارات و وظایف نمایندگان را فراهم می کند. همچنين بررسي مطالبات مردمي و نحوه پيگيري امور مرتبط  پخش مي شود .

محوریت برنامه تلویزیونی «خانه ملت» ارائه گزارش توسط نمایندگان استان، اطلاع رسانی در خصوص آخرین مصوبات و طرح هایی که در مجلس شورای اسلامی مطرح می شود، همچنین بررسی مطالبات مردمی و نحوه پیگیری امور مرتبط و... می باشد که بینندگان می توانند با عملکرد نمایندگان مجلس و ... آشنا شوند

این برنامه با موضوعات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، متشکل از بخش های گزارشی، نشست کارشناسی با نمایندگان، گفتار متن در خصوص مجلس شورای اسلامی، انعکاس بازدیدها و  افتتاح پروژه ها، انعکاس اخبار و رویدادهای مجلس شورای اسلامی و گزارش های مردمی می باشد که در مناسبت های خاص و تفریبا هر ماه یکبار تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود.

گفتنی است این برنامه در سه شب متوالی در روزهای شبنه ، یکشنبه و دوشنبه مورخ 18، 19 و 20 آذر ماه ساعت 22 از شبکه آفتاب پخش می شود

 

سال تولید: 1396


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

               
    __   __   __   __   __   __