جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

خانه ملت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

خانه ملت

Loading the player...

«خانه ملت» عنوان برنامه ای است تولیدی با ساختار گفتگو محور که با حضور نمایندگان استان مرکزی در مجلس شورای اسلامی، جمعه ها ساعت 20:30 به روی آنتن شبکه آفتاب می رود.

این برنامه در راستای تعامل صدا و سیما با قوای سه گانه با هدف ارشادی- تربیتی و اطلاعاتی - آموزشی و با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی پیرامون موضوعات و مسائل خاص استان تهیه می شود و در تلاش است علاوه بر گسترش فرهنگ پاسخگویی، زمینه آشنایی بیشتر مردم با اختیارات و وظایف نمایندگان را فراهم می کند.

محوریت برنامه تلویزیونی «خانه ملت» ارائه گزارش توسط نمایندگان استان، اطلاع رسانی در خصوص آخرین مصوبات و طرح هایی که در مجلس شورای اسلامی مطرح می شود، همچنین بررسی مطالبات مردمی و نحوه پیگیری امور مرتبط و... می باشد که بینندگان می توانند با جایگاه و اهمیت مجلس شورای اسلامی، عملکرد نمایندگان مجلس و ... آشنا شوند و همچنین نظرات مردم در خصوص مجلس و نمایندگان در این برنامه انعکاس می یابد.

این برنامه با موضوعات اجتماعی، سیاسی و فرهنگی، متشکل از بخش های گزارشی، نشست کارشناسی با نمایندگان، گفتار متن در خصوص مجلس شورای اسلامی، انعکاس بازدیدها و  افتتاح پروژه ها، انعکاس اخبار و رویدادهای مجلس شورای اسلامی، معرفی اصطلاحات و واژگان مجلس، دیدارهای نمایندگان و گزارش های مردمی می باشد که به تعداد 14 برنامه 30 دقیقه ای روزهای جمعه ساعت 20:30 تقدیم بینندگان شبکه آفتاب می شود.

سال تولید: 1395

 تهیه کننده: ابراهیم مرادی

مجری: مصطفی ابراهیمی

تصویربرداران: مجید فراهانی – رضا نورمحمدی

دستیار: تقی زاده

صدابردار: سید رضا حسینی

تدوین: فاطمه نوروزی

کارگردان: مصطفی شباناشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __