رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان رکورددار مشارکت - نمایش محتوای خبر

 

 

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان رکورددار مشارکت

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان رکورددار مشارکت

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان رکورددار مشارکت

 

حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان با آمار 90 درصدی مشارکت، رکورددار مشارکت در برگزاری انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی و پنجمین دوره مجلس خبرگان در استان مرکزی شد.

انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان با تمام فراز و نشیب‌هایش به پایان رسید و تکلیف کاندیداها، هوادارانشان و در کل تمامی مردم ایران در این خصوص معلوم شد.

کسانی از میان این نامزدها به بهارستان راه یافتند و کسانی ماندند.

انتخابات در ایران پس از انقلاب همواره یک واقعه مهم و شاید حیاتی است. ایران کشوری خاص در منطقه و جهان است، با دشمنان کوچک و بزرگی که برای این سرزمین پر برکت دندان تیز کرده‌ و چشم دیدن انقلاب و نظام حاکم بر آن را ندارند.

رهبران این انقلاب و مسئولان همواره بر لزوم مشارکت حداکثری مردم در انواع انتخاباتی که در این کشور پر انتخابات برگزار می‌شود تاکید کرده و همواره بر تاثیرگذاری این حضور بر حفظ جایگاه کشور در سطح بین‌المللی و حتی امنیت کشور تاکید کرده‌‌اند.

مردم ایران نیز بواسطه درک این شرایط ویژه همواره این حضور باشکوه را رقم زده‌ و دشمن را ناکام گذاشته‌اند. در انتخابات اخیر نیز این مهم محقق شد.

براساس آنچه رئیس ستاد انتخابات استان مرکزی اعلام کرد: در این استان نیز شاهد حضور 60.4 درصدی رای‌دهندگان بودیم و در میان حوزه‌های انتخابیه استان مرکزی بیشترین حضور و مشارکت در پای صندوق‌های رای در حوزه انتخابیه تفرش، آشتیان و فراهان رقم خورد.