جهش تولید | شنبه، ۱۵ آذر ۱۳۹۹

حمایت ملت ایران از تصمیم شورای عالی امنیت ملی - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت ملت ایران از تصمیم شورای عالی امنیت ملی

آیت الله دری گفت:ملت ایران در برابر بدعهدی های برجامی آمریکا و اروپا ایستاده و تمام قد از تصمیم شورای عالی امنیت ملی دفاع می کند. 

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های امروز نماز جمعه شهر اراک گفت : ملت ایران در برابر بدعهدی های برجامی آمریکا و اروپا ایستاده و تمام قد از تصمیم شورای عالی امنیت ملی دفاع می کند. 
آیت الله دری نجف آبادی گفت : صبر و حوصله ی ملت ایران هم حدی دارد و ایران اسلامی یکپارچه در برابر با ج خواهی و توطئه گری آمریکا و اروپا خواهد ایستاد . 
امام جمعه اراک با اشاره به پیمان شکنی و خروج یکجانبه آمریکا از برجام گفت : در طول یک سال اخیر اروپایی ها اقدامی اساسی انجام نداند و وعده های بی اساس خود را عملیاتی ننمودند و تصمیم شورای عالی امنیت ملی در دادن فرصت 60 روزه به کشورهای اروپایی کامل بخردانه و هوشمندانه بود . 
وی ادامه داد تا دو ماه دیگر اگر تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران همچنان برقرار باشد و مشکلات مالی ، بانکی و فروش نفت جمهوری اسلامی ایران برطرف نشود جوانان با همت و غیرت ایرانی کار غنی سازی اورانیوم و تولید آب سنگین را به میزان قبل از تعهد برجام از سر خواهند گرفت . 
نماینده ولی فقیه در استان افزود : ملت ایران درطول 40 سال گذشته به مانند فولاد آب دیده گشته و با توکل برخدا و ایستادن در برابر دشمنان و تکیه بر توان خویش در تمامی عرصه ها به خود کفایی رسیده است . 
آیت الله دری نجف آبادی گفت : باید رونق به واحدهای صنعتی ، کشاورزی ، تولیدی و خدماتی کشور باز گردد و با عزمی راسخ نیاز به بیگانگان را به حداقل رسانیده و برای افزایش صادرات غیر نفتی کوشش کنیم . 
امام جمعه اراک در بخش دیگری از سخنان خود از روز نکبت هم گفت و افزود : 70 سال از اشغال فلسطین به دست مزدوران رژیم صهیونیستی می گذرد و لی همچنان ملت بیدار و آزاده ی فلسطین در برابر جنایت های وحشیانه اسرائیل ایستاده است . 
وی اصابت بیش از 600 موشک توسط مجاهدان غزه به مواضع رژیم صهونیستی طی روزهای اخیر را پیروزی بزرگ امت اسلامی دانست و گفت : فلسطین تسلیم مزدوران نخواهد شد .