جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

حمایت از نظام اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از نظام اسلامی با حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ضمن دعوت از مردم برای حضور در راهپیمایی روز قدس، این حضور را نشاندهنده حمایت مردم از نظام اسلامی و آرمان های امام راحل دانست.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مركزی آحاد مردم مومن و روزه دار استان مرکزی را به حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس دعوت کرد. 
 آیت الله دری نجف آبادی گفت: جنایت ها و شرارت های اسرائیل جنایتكار باعث آوارگی ملت مظلوم فلسطین در 70 سال گذشته شده است و بسیاری از ملت های مسلمان نیز از آتش شرارت این غده سرطانی در امان نیستند و به همین جهت باید از فرصت روز جهانی قدس برای رسوایی و نابودی رژیم صهیونیستی استفاده كرد.
امام جمعه اراک افزود: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس به فرموده امام راحل هدیه به مردم مظلوم فلسطین است و در این روز آزادیخواهان جهان با معرفی حق و باطل ، چشمان جهانیان را به روی حقیقت باز می كنند.
وی گفت :  اگر روز قدس نبود جنایات اسراییل دامنه گسترده تری به خود می گرفت و كشورهای بیشتری را تحت ظلم خود قرار می داد.
آیت الله دری افزود : رویه نسل كشی و خونریزی، تجاوز و تعدی به جان، مال و سرزمین یك ملت، تقویت و پشتیبانی گروه های تروریستی و جنایت علیه بشریت از سوی اسرائیل موجب شده است تا شركت در راهپیمایی روز قدس برای همه آزادیخواهان جهان به یك رسالت عمومی تبدیل شود.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : آمریکای جنایتکار در یکسال گذشته با اعمال تحریم های ناجوانمردانه و فشارهای اقتصادی سعی در ایجاد فاصله بین ملت و حاکمیت اسلامی داشت که در این شرایط می طلبد ملت با حضور گسترده خود در راهپیمایی روز قدس یکبار دیگر حمایت و پشتیبانی خود را از نظام اسلامی و آرمان های امام راحل و شهدای گرانقدر  و منویات مقام معظم رهبری فریاد زده و نقشه های شوم‌دشمنان را نقش بر آب کنند.
وی عنوان کرد: توطئه استکبار جهانی و عمال مرتجع آنها در منطقه به عنوان معامله قرن، بزرگترین خیانت به آرمان های ملت مظلوم فلسطین و قدس شریف و در حقیقت نوعی نقشه شیطانی برای تثبیت و تامین امنیت اسرائیل و نابودی آرمان های فلسطین و ملت آن است و امت اسلامی و تمامی ملت های مسلمان و آزادی خواه باید در برابر این توطئه جدید که معنای آن سلب حقوق یک ملت از سرزمین خود و نابودی شخصیت حقیقی و حقوقی آنها و بزرگترین خیانت علیه ملت مظلوم، فداکار و باسابقه است، با شرکت در راهپیمایی روز قدس با وحدت و انسجام علیه این توطئه شوم استکباری به پاخیزند و اجازه ندهند متجاوزان تا این حد با سرنوشت یک ملت بازی کنند و در جهت حذف یک ملت و کشور از تاریخ و جغرافیای جهان توطئه نکنند.