رونق تولید ملی | شنبه، ۲۹ تیر ۱۳۹۸

حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا حذف غده سرطانی اسرائیل - نمایش محتوای خبر

 

 

حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا حذف غده سرطانی اسرائیل

حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا حذف غده سرطانی اسرائیل

حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا حذف غده سرطانی اسرائیل

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حمایت از مردم مظلوم فلسطین تا حذف غده سرطانی اسرائیل باید ادامه داشته باشد.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اراک در خطبه های امروز نماز جمعه اراک با اشاره به روز جهانی قدس گفت: حمایت از مردم فلسطین باید همیشه ادامه داشته باشد و این موضوع باید مورد توجه امت اسلامی باشد و تا حذف غده سرطانی اسرائیل از منطقه باید این حمایت ادامه داشته باشد.
 
وی افزود: اسرائیل جنایتکار در هر زمانی که مجال پیدا کرد مردم مظلوم و بی دفاع فلسطین را به خاک و خون کشید و در طول این حدود ۷۰ سال اخیر جنایت های بسیاری را در این منطقه مرتکب شد و موجب شد میلیون‌ها انسان آواره شوند.
 
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه روز قدس یک حقیقت همیشه جاوید است گفت: ملت بزرگ ایران به پیروی از فرمان امام راحل همواره در مسیر حمایت از مردم بی دفاع فلسطین حرکت می کنند و هر ساله با حضور خود در این راهپیمایی با شکوه از آرمان های امام راحل رهبر معظم انقلاب و شهدای گرانقدر حمایت می‌کنند.
 
آیت الله دری به توطئه معامله قرن اشاره کرد و گفت: توطئه نگین معامله قرن مصرف داخلی دارد و باجی است که ترامپ به اسرائیل داده تا در آینده حامی او باشند و جهان استکبار نیز می دانند که این موضوع به جایی نخواهد رسید و پرونده ای ننگین برای آنها خواهد شد.
 
وی افزود: امروز به لطف خدای متعال فلسطینی ها با موشکهای برد بلند خود آسایش را از چشم اسرائیلی ها دور کردند و با ارسال صدها موشک‌های با برد ۷۰ کیلومتر گنبد آهنی آن‌ها را از بین بردند و شهرک های صهیونیست نشین آماج حملات موشک‌های فلسطینیان قهرمان است.
 
نماینده ولی فقیه همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به چهاردهم خرداد سالروز ارتحال ملکوتی امام راحل اشاره کرد و گفت: امام خمینی رحمة الله علیه به عنوان بنیانگذار انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت برای نظام اسلامی بوده است.
 
امام جمعه اراک با اشاره به توطئه های آمریکا علیه کشورمان گفت: نه مذاکره می کنیم و نه جنگ می کنیم بلکه با کار جهادی مبارزه با فساد و تلاش مضاعف برای پیشرفت کشور در همه زمینه ها تلاش می‌کنیم و باید ریشه وابستگی به خارج در کشور قطع شود تا بتوانیم به شکوفایی اقتصادی برسیم.