جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شود - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شود

حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شود

حماسه 9 دی باید زنده نگه داشته شود

امام جمعه خمین گفت : حماسه 9 دی باید همچون دیگر روزهای تاریخی زنده نگه داشته شود تا آیندگان از آن عبرت بگیرند.

مراسم نهم دی ماه با حضور مردم و مسئولین در مسجد جامع شهرستان خمین برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام حسینی گفت: حماسه  9 دی باید همچون دیگر روزهای تاریخی از جمله روز قدس، 22 بهمن و دیگر روزهای سرنوشت ساز کشور، زنده نگه داشته شود تا آیندگان بدانند که دشمن چه اهدافی دارد و از آن عبرت بگیرند.

وی افزود: دشمن در پی عدم موفقیت‌های گذشته، انقلاب مخملی به راه انداخت و با کمک عوامل داخلی که ریاست طلب بودند، برای انتخابات برنامه ریزی کرد و چندماه قبل از فتنه ۸۸ شعار تقلب در انتخابات را سرداد و با کمک رسانه‌های غربی از جمله بی بی سی، اذهان عمومی را نسبت به تقلب در انتخابات حساس کردند.

امام جمعه خمین با اشاره به مجازات سران فتنه گفت: اگر مصلحت اندیشی نظام نسبت به سران فتنه نبود، با توجه به خون‌هایی که به زمین ریخته شد برخی از آنها باید اعدام می‌شدند و برخورد قاطع‌تری با آنها می‌شد.

حسینی در ادامه افزود: استراتژی دشمن در هر زمان نابودی نظام جمهوری اسلامی ایران بوده و خواهد بود و در هر زمان با تاکتیک‌های متفاوت از جمله اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و غیره وارد صحنه شده است که در این زمان باید با توجه و دقت در آیات قرآن، احادیث، تفکر و اندیشه امام(ره) و بیانات مقام معظم رهبری، توطئه‌های آنها را خنثی کنیم.