رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

حماسه 9 دی، ولایتمداری - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه 9 دی، ولایتمداری

 

حماسه 9 دی، ولایتمداریمکتب شیعه مکتب ولایتمداریست و مردم ایران اسلامی همچون دوران دفاع مقدس همواره ثابت کرده اند با جان و دل و در عمل پیرو واقعی ولایت بوده و هرجا لازم باشد برای پاسداری از اسلام و اطاعت از منویات و فرامین ولی فقیه از جان و مال خویش خواهند گذشت. حماسه 9 دی یکی ازنشانه های ولایتمداری، عشق و ارادت ملت ایران به نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

امام خامنه ای مدظله العالی می فرمایند: ((نگذارید دشمن با توطئه‌هاى تبلیغاتى، با دروغ‌ پردازى، امید را از دلها بزداید؛ نگذارید بین شما اختلاف ایجاد کنند؛ نگذارید بین ملت و مسئولین، ایجاد اختلاف و جدائى کنند؛ آنها این را میخواهند؛ آنها از این یکپارچگى می ترسند؛ آنها از این شعارهاى مستحکم شما می ترسند؛ آنها از عزم و اراده‌ى جدى مسئولین می ترسند؛ میخواهند این عزم و اراده را متزلزل کنند. وقتى ملت در کنار مسئولین ایستاده است، هیچ مسئولى احساس تردید نمی کند؛ احساس تزلزل نمی کند و پیش می رود. این براى کشور ما لازم است؛ تا امروز بوده است، ان‌شاءالله در آینده هم خواهد بود. قطعاً ملت ایران در همه‌ى این چالشهائى که امروز با آن مواجه است و احیاناً در آینده هم با آنها مواجه خواهد بود، بینى دشمن را به خاک خواهد مالید )).

اگرچه هدف دشمن از فتنه 88 براندازی نظام بود اما این رویداد امتحان خوبی برای سنجش ولایت مداری عده ای از افراد بود و دیدیم که برخی مردود شده و عده ای هم سرافراز بیرون آمدند. این روز حماسی روز تجدید میثاق و پیمان مجدد مردم با رهبری و ولایت فقیه بود و انقلاب را برای همیشه بیمه کرد.

ولایتمداری در راس تفکر شهدا بوده و ملتی که شهادت برای او عزت و افتخار بوده و فرهنگ ایثار و شهادت و ولایت مداری را پیش گرفته همواره پیروز است. حماسه 9 دی در تاریخ پرشکوه انقلاب اسلامی یادآور حرکت مردمی ولایی است و بزرگداشت آن برای آگاهی دادن به نسل جوان، شناخت دشمن و فتنه گران امری واجب است. حماسه 9 دی حادثه کوچکی نبود که بسادگی به آن نگاه کنیم، همه نهادها باید با اهتمام ویژه برنامه های سالروز این حماسه بزرگ را برگزار کنند.