جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

حماسه مردمی نهم دی آبی بر آتش فتنه ۸۸ بود - نمایش محتوای خبر

 

 

حماسه مردمی نهم دی آبی بر آتش فتنه ۸۸ بود

حماسه مردمی نهم دی آبی بر آتش فتنه ۸۸ بود

حماسه مردمی نهم دی آبی بر آتش فتنه ۸۸ بود

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس گفت: حماسه مردمی نهم دی، آبی بر آتش فتنه ۸۸ بود که از سوی دشمن برای آسیب زدن به نظام اسلامی برنامه ریزی شده بود.

علی اکبر کریمی با اشاره به روز حماسی نهم دی و ضرورت بصیرت افزایی در جامعه اظهار داشت: روز نهم دی یوم الله انقلاب اسلامی است که یادآور حماسه بزرگ مردم برای حضور در صحنه و نشان دادن سطح بالا و گسترده بصیرت و آگاهی مردم پس از ماه ها فعالیت فتنه در کشور است.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس افزود: حضور گسترده و همراه با بصیرت مردم در نهم دی۸۸ توانست همچون آبی بر آتش بر فتنه موجود در کشور فائق آید و این فتنه را به طور کامل به خاموشی برساند.

کریمی خاطرنشان کرد: به طور قطع در تمام مقاطع تاریخی این حضور گسترده ملت نشان داده که انقلاب اسلامی ریشه های عمیقی در میان مردم دارد.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس تصریح کرد: این حضور گسترده مردمی و حمایت آنها همواره محافظ نظام اسلامی ما بوده و خواهد بود.

وی ادامه داد: در این ایام که به نظر می رسد کشور در آستانه فتنه دیگری قرار دارد و در این شرایط، لازم است بار دیگر مردم حضور آگاهانه و همراه با بصیرت در صحنه داشته باشند و به تمام دشمنان، از دشمنان خارجی انقلاب اعم از آمریکا و امثال آن در منطقه و همچنین عوامل داخلی دشمن اجازه ندهند بار دیگر این فتنه ها را در کشور ایجاد کنند و امنیت و آرامش مردم را بر هم بزنند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس  عنوان کرد: این حضور حماسی که در حقیقت بصیرت و هوشیاری مردم مومن و ولایتمدار ایران اسلامی را به اثبات می رساند بایستی تداوم یابد چراکه خنثی کننده تمامی توطئه های دشمن است.