سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۲ مرداد ۱۴۰۰

حماسه بصیرت - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

حماسه بصیرت

تهیه کننده: ندا حسین آبادی

مجری: مصطفی ابراهیمی

تصویربرداران: حمید کاظمی-مهدی مرجانی

 

در آستانه سالروز حماسه غرور آفرین ۹ دی ۸۸ ، ویژه برنامه "حماسه بصیرت" از سیمای شبکه آفتاب تهیه و پخش می شود.

برنامه ی گفتگو محور "حماسه بصیرت" با حضور مجری و کارشناس سیاسی به تبیین ابعاد مختلف حماسه ۹دی پرداخته می شود و علل و چگونگی خلق این حماسه ملی واکاوی می شود. همچنین در آیتم گزارش، نقطه نظرات مردم در خصوص این حماسه منعکس می گردد و در وله های مختلف صحنه هایی از حضور مردم استان در این حماسه پخش خواهد شد.

در این برنامه که با محوریت بصیرت افزایی و ولایتمداری تهیه می شود، نقش "بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه ها" و " بصیرت و ولایت پذیری" از نگاه کارشناسان سیاسی برنامه تحلیل و بررسی می شود و متناسب با بحث کارشناسان در خصوص فتنه ۸۸ و نقش عوامل خارجی خصوصا رسانه های بیگانه مصادیق تصویری مرتبط و متناسب پخش می شود.

کارشناس سیاسی- کلام رهبری- سخنان نماینده ولی فقیه در استان- سخنان استاندار مرکزی-نماهنگ-گزارش روایی – نریشن تصویر ویژه 9 دی – تریبون آزاد و... بخش های مختلف این برنامه را تشکیل می دهند

برنامه "حماسه بصیرت" با بهره گیری از کلام مقام معظم رهبری در خصوص حماسه ۹ دی و موسیقی های حماسی و ... یکشنبه مورخ 8 دی ماه 98 از ساعت 19 به مدت 35 دقیقه و نیز در روز دوشنبه 9دی ماه 98 مصادف با حماسه غرور آفرین نهم دی ماه در ساعت 9 صبح به مدت 120 دقیقه بصورت زنده همراه مخاطبان و بینندگان سیمای رسانه استانی خواهد بود.

 

 

سال تولید: 1398


اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __