حماسه بصیرت ویژه 9دی

 

در آستانه سالروز حماسه غرور آفرین 9 دی 88 ، سیمای شبکه آفتاب با ویژه برنامه "حماسه بصیرت" در قالب یک  برنامه 45 دقیقه ای این حماسه باشکوه را گرامی می دارد.

برنامه ی گفتگو محور "حماسه بصیرت" با حضور مجری و کارشناس سیاسی به تبیین ابعاد مختلف حماسه 9دی پرداخته می شود و علل و چگونگی خلق این حماسه ملی واکاوی می شود. همچنین در آیتم گزارش، نقطه نظرات مردم در خصوص این حماسه منعکس می گردد و در وله های مختلف صحنه هایی از حضور مردم استان در این حماسه پخش خواهد شد.

در این برنامه نقش "بصیرت مردم در خنثی سازی توطئه ها" و " بصیرت و ولایت پذیری" از نگاه آقایان مشایخی، یاری و رجبی بعنوان کارشناسان سیاسی برنامه تحلیل و بررسی می شود و متناسب با بحث کارشناسان در خصوص فتنه 88 و نقش عوامل خارجی خصوصا رسانه های بیگانه مصادیق تصویری مرتبط و متناسب پخش می شود.

این برنامه همچنین به تبیین عوامل شکل گیری حماسه 9دی و نقش مقام معظم رهبری در مهار فتنه88 و شکل گیری حماسه9دی نیز می پردازد

برنامه "حماسه بصیرت" با بهره گیری از کلام مقام معظم رهبری در خصوص حماسه 9 دی و موسیقی های حماسی و ... دوشنبه مورخ 8 دی ماه در ساعت 22:15 از شبکه آفتاب پخش می شود

 

Loading the player...
سال تولید: 1393
عوامل تولید:

 

تهیه کننده: محمد گندمی

مجری: کیوان کیهانی پور

 اشتـراک در شبـکه های اجتمـاعی

 

       
 
    
   
    __   __   __