سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

حفظ وحدت در همه عرصه ها عامل پیروزی ملت ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

حفظ وحدت در همه عرصه ها عامل پیروزی ملت ایران

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در شورای اداری استان مرکزی گفت: اگر همه در کنار هم باشیم و وحدت و انسجام را حفظ کنیم در همه زمینه ها پیروزیم.

 
به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ شورای اداری استان صبح امروز با حضور آیت‌الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان و آقازاده استاندار و مسئولان اجرایی استان برگزار شد.
 
آیت‌الله دری نجف آبادی در این جلسه ضمن اشاره کینه ورزی دشمنان نظام از هوشیاری ملت و دولت گفت و خاطرنشان کرد: اگر همه در کنار هم باشیم وحدت و انسجام را حفظ کنیم در همه زمینه ها پیروز میدان هستیم. 
 
وی ادامه داد: دشمنان نظام هیچ‌گاه از دشمنی و کینه ورزی خود دست بر نمیدارند پس ما باید با پیروی از ولایت در همه عرصه ها حضور داشته باشیم.
 
امام جمعه اراک به انتخابات اسفند ماه مجلس شورای اسلامی هم اشاره کرد و از همه مردم خواست تا یک بار دیگر در یوم‌الله انتخابات دوم اسفند آگاهانه و فعالان حضور داشته باشند.
 
آقازاده استاندار نیز ضمن تشکر و قدردانی از زحمات دست اندرکاران انتخابات از فرمانداران خواست تا همه امکانات را برای حضور مردم و آرامش انتخابات فراهم کنند.
آقازاده به دهه فجر و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی هم اشاره کرد و افزود: نقطه عطف انقلاب اسلامی ایام الله دهه فجر است و دستاوردهای نظام باید در این روزها گفته شود.
 
وی در پایان از مردم خواست امسال دو حضور مهم را در عرصه های سیاسی و اجتماعی فراموش نکنند،۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و  انتخابات دوم اسفند که می تواند حضور پرشور مردم در این عرصه ها مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان انقلاب باشد.