حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷

حضور گسترده مردم در انتخابات پاسخ دندان شکن به توطئه های دشمنان

حضور گسترده مردم در انتخابات پاسخ دندان شکن به توطئه های دشمنان

حضور گسترده مردم در انتخابات پاسخ دندان شکن به توطئه های دشمنان

 

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت : حضور گسترده اقشار مختلف مردم در انتخابات پیش رو ، پاسخ دندان شکنی به توطئه های دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز اراک ؛ آیت الله دری در جمع بانوان کارمند استان ، مشارکت مردم در انتخابات را پشتوانه قوی برای نظام  و تثبیت کننده جایگاه ایران در مجامع بین المللی دانست.

وی گفت : دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی با استفاده از شبکه های اجتماعی و فضای مجازی درصدد مخشوش جلوه دادن فضای انتخابات و سیاه نمایی در این فرآیند ملی هستند و مردم باید با حضور گسترده خود در انتخابات ضمن انتخاب اصلح ترین نامزد، اقتدار و عظمت نظام اسلامی را به جهانیان نشان دهند.

امام جمعه اراک افزود : مردم باید در انتخاب رئیس جمهوری آینده کشور، اصل 115 قانون اساسی را با دقت مطالعه کرده و 13 ویژگی رئیس جمهوری را در انتخابات مورد توجه داشته باشند.

آیت الله دری نجف آبادی گفت : مدیریت کارآمد ، دارای حسن نیت و امانت و تقوا ، مومن و معتقد به ارزش های والای نظام اسلامی از مهمترین ویژگی هایی است که مردم باید در انتخابات ریاست جمهوری در نظر داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد : رئیس جمهوری منتخب هم باید در راستای حفظ تمامیت ارضی کشور و ایجاد امنیت وحدت همبستگی و انسجام کشور ، برقراری عدالت اجتماعی ، توسعه صنعت ، ارتقاء سطح معیشتی مردم و ایجاد اشتغال تلاش کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ، وجود بسیاری از آسیب های اجتماعی را در نتیجه بی توجهی به معارف قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) دانست و گفت : حفظ بنیان خانواده ایرانی در گرو بهره گیری از آموزه های قرآن کریم و سیره اهل بیت(ع) است و در غیر این صورت دشمنان با شبکه های ماهواره ای و فضای مجازی با تولید برنامه های غیر اخلاقی این بنیاد حساس را به نابودی می کشانند.

نماینده ولی فقیه در استان ، رعایت حجاب و عفاف تکلیف الهی دانست که باید مورد توجه همگان قرار گیرد چرا که با رعایت حجاب و عفاف و پوشش اسلامی می توان تهاجمات فرهنگی دشمنان را به نحو چشمگیری خنثی کرد