جهش تولید | پنج‌شنبه، ۹ بهمن ۱۳۹۹

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است

حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است

دری نجف آبادی: حضور پرشور مردم در انتخابات ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است

 نماینده ولی فقیه در استان مركزی گفت: مشارکت پرشور مردم در انتخابات در حقیقت نشانگر بصیرت و بینش سیاسی و اجتماعی و ضامن حفظ دستاوردهای نظام اسلامی است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی صبح جمعه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه مردم با حضور پرشور خود در عرصه های مختلف و انتخابات، همواره دِین خود را به نظام و انقلاب اسلامی ادا کرده اند، اظهار داشت: در این انتخابات هم مانند دوره های گذشته مردم وظیفه شناس و ولایتمدار، بدون شک حضوری پر رنگ را ایفا کرده و ادامه حماسه آفرینی خود را در انتخابات اسفندماه سال گذشته، امروز تکمیل می کنند.

وی افزود: حضور پرشور مردم در انتخابات پیامی برای دشمنان کشور است که ما همواره پشتیبان نظام اسلامی هستیم و در هیچ شرایطی از مقاومت و ایستادگی دست برنمی داریم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی تصریح کرد: مردم ایران اسلامی که همواره اصول و مبانی دینی را مدنظر دارند شرکت در انتخابات را برای خود یک وظیفه و تکلیف شرعی و ادای دِین به شهدا می دانند و با هدف حفظ اقتدار و آبادانی کشور در انتخابات شرکت می کنند.

دری نجف آبادی افزود: نمایندگان منتخب مردم در انتخابات دور اول و دوم مجلس دهم وظیفه دارند کار و تلاش شبانه روزی را سرلوحه امور خود قرار داده و در راستای رفع مسائل موجود گام های اساسی بردارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی ضمن قدردانی از دست اندرکاران انتخابات در استان و نیروهای نظامی و انتظامی که امنیت انتخابات را بر عهده دارند، گفت: نمایندگان منتخب مردم استان مرکزی در تمامی حوزه های انتخابیه، باید در راستای بالندگی و توسعه استان، بیش از پیش تلاش کنند.

گفتنی است سه حوزه انتخابیه «اراک، کمیجان و خنداب»، «ساوه و زرندیه» و «شازند» در استان مرکزی، در حال برگزاری رای گیری دور دوم انتخابات مجلس دهم هستند.