سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

حضور وزیر اطلاعات در شهرستان دلیجان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور وزیر اطلاعات در شهرستان دلیجان

نحضور وزیر اطلاعات در شهرستان دلیجان

حضور وزیر اطلاعات در شهرستان دلیجان

در پی سفر هیات دولت به استان مرکزی سید محمود علوی وزیر اطلاعات با حضور در شهرستان دلیجان با مردم این شهر دیدار کرد.

وی ابتدا با حضور در گلزار شهدا به مقام عالی شهدا ادای احترام کرد و برای انجان فریضه مغرب و عشا و همچنین ملاقات با مردم در مسجد جامع این شهر حضور پیدا کرد.

در این مراسم ابتدا فدایی فرماندار دلیجان به بیان برخی مشکلات شهرستان دلیجان پرداخت و از نماینده ویژه رئیس جمهور در شهرستان تقاضا کرد تا در پی رفع این مشکلات و کمبود ها اقدام نمایند.

حجت الاسلام کرامتی امام جمعه دلیجان سخنران بعدی این مراسم بود.وی دلیجان را مهد فرهیخته گان و عالمان معرفی کرد.

در ادامه حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی نیز مردم دلیجان ارا مردمی تلاشگر و توانمند معرفی کرد و اظهار امیدواری کرد تا سفر دولت به استان منشاء خوبی برای این شهرستان در پی داشته باشد.

در ادامه نیز علوی وزیر اطلاعات در سخنانی گفت ِاشراف اطلاعاتی در کشور دشمن را مغلوب کرده است

وزیر اطلاعات گفت: دشمن سعی دارد از هر طریق ممکن به امنیت کشور ضربه بزند اما به سبب وجود اِشراف اطلاعاتی، هم اکنون امنیت بی بدیلی در کشورمان برقرار است.

حجت الاسلام سیدمحمود علوی اظهار داشت: امروز اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیروی انتظامی، بسیج و سپاه، امنیت منحصر به فردی را در کشور حاکم کرده است.

وی افزود: هم اکنون در جهان کشورهای متعددی هستند که تلاش دارند به جمهوری اسلامی ضربه بزنند اما چون رصد و اشراف اطلاعاتی در کشور با رشد خدا گره خورده است نقطه کور ندارد و نفوذ ناپذیر است.

وزیر اطلاعات بیان کرد: خداوند به سربازان گمنام امام زمان (عج) بصیرت و بینایی اعطا کرده و با نیروی ایمان به آنها این قدرت را داده که حتی سوزن را در کاهدان پیدا کنند.

علوی تصریح کرد: امروز از شرق و غرب کشور مواد منفجره دست ساز وارد میهن اسلامی می شود و دشمن سعی می کند میان شیعه و سنی اختلاف بیاندازد اما این حیله ها و توطئه ها با یاری خداوند بی نتیجه می ماند.

وی گفت: جمهوری اسلامی طی سال های پس از انقلاب حرکت رو به رشد موفقی داشته و مردم نیز در همکاری با نظام همواره خوش درخشیده اند بنابراین امروز وظیفه ما است که به مردم خدمت کنیم.

علوی افزود: مردم مومن و انقلابی ایران دوره های سختی متعددی را پشت سر گذاشته اند اما همیشه ایمان خود را حفظ کرده اند و امروز نیز باید مردم و دولت با یکدیگر متحدتر از همیشه باشند.

وزیر اطلاعات با اشاره به ضرورت تقویت روحیه همدلی در کشور گفت: از دعوا و انفکاک هیچ خیری برای کشور به وجود نمی آید و اگر هم می خواهیم از هم انتقاد کنیم این انتقاد باید محترمانه باشد.

وی اضافه کرد: به دلیل وجود امنیت در کشور امروز سرمایه گذاران خارجی تمایل دارند در میهن اسلامی سرمایه گذاری کنند و ما باید این روند را حفظ کنیم تا بتوانیم به منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در رابطه با اقتصاد مقاومتی، جامه عمل بپوشانیم