جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

حضور نماینده ولی فقیه در جمع دانش آموزان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور نماینده ولی فقیه در جمع دانش آموزان

حضور نماینده ولی فقیه در جمع دانش آموزان

حضور نماینده ولی فقیه در جمع دانش آموزان

 

جوانی که امروز دانش آموز است با تلاش و ایمان شخصیت و آینده ساز فردا خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان به دبیرستان نمونه شهید مطهری اراک رفت و نماز ظهر را در جمع دانش آموزان این مدرسه خواند.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی گفت: دانش آموزان امروز، با تلاش و ایمان رجال سیاسی و آینده سازان کشور خواهند شد.

او افزود: امروز غرب تلاش می کند الگوهای مد نظر خود را به جوامع اسلامی القاء کند که باید با تمام توان در مقابل این هجمه ها ایستادگی کرد و تار و پود وجودی امام حسین یعنی مکتب عشق و جهاد، مبارزه با ظلم و بیداد و ستم و نظام استکبار ستیز اسلام را با عمق وجود درک کرده و اشعه دهیم.

وی همچنین در ادامه به تعداد زیاد دشمنی دشمنان و توطئه های فراوان با رنگ و لعاب های متنوع و گوناگون هم اشاره کرد و گفت: برای تحقق اهداف نظام اسلامی، باید تمام معیارهای مکتب بیداری را در طول سال و با برنامه ریزی دقیق انجام دهیم.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین کوتاه ترین راه ارتباط با خدا را، مکتب امام حسین (ع) دانست و افزود: کربلا هم عزت و اقتدار امت اسلامی و هم عشق و محبت و حبّ اهل بیت و مشتی محکم بردهان بد خواهان اسلام است و اربعین، اجرای شعاعر بزرگ این دین پاک.

فولادوند، مدیر کل آموزش و پرورش استان هم نفوذ بیگانگان و تاثیرگذاری حتی در نحوه ی عزاداریها و سبک زندگی با محوریت تخریب بنیان خانواده به ویژه نوجوانان و جوانان جامعه از طریق فضاهای مجازی را هشدار داد و گفت: ترکیب این شور عظیم حسینی با شعور راهی برای اجرای زندگی سالم.