حمایت از کالای ایرانی | چهارشنبه، ۳ بهمن ۱۳۹۷

حضور مردم در آیین نهم دی ماه تجدید میثاق با آرمان های امام، رهبری و انقلاب است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور مردم در آیین نهم دی ماه تجدید میثاق با آرمان های امام، رهبری و انقلاب است

شناسه : 350359936

حضور مردم در آیین نهم دی ماه تجدید میثاق با آرمان های امام، رهبری و انقلاب است

حضور مردم در آیین نهم دی ماه تجدید میثاق با آرمان های امام، رهبری و انقلاب است

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی با صدور اطلاعیه ای مردم را برای حضور گسترده در آیین نهم دی دعوت کرد.

آیین بـزرگداشـت نهم دی ماه فردا شنبـه در استان مرکزی همزمان با حضور پرشور و آگاهانه ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی در سراسر کشور برگزار می شود.
اطلاعیه می افزاید: ملت بزرگ و بصیر و آگاه ایران اسلامی و استان مرکزی بار دیگر در سالگردروز بصیرت و تجدید میثاق امت با ولایت ، با حضور پرشور، گسترده و آگاهانه در جای جای ایران اسلامی در میعادگاه ها و مصلی های سراسر کشور، میادین اصلی مراکز استان ها و بیش از 1200 نقطه کشورگردهم می آیند و وحدت، اقتدار و اتحاد ملی خود را حول محور ولایت و اسلام و عاشورا و دفاع از ارزش ها و مبانی انقلاب اسلامی به نمایش می گذارند.
در این اطلاعیه آمده است: ملت ایران اسلامی با حضور گسترده در این آیین دیگر بار با بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی، مقام معظم رهبری و آرمان های والای انقلاب اسلامی تجدید میثاق می کنند.
در این اطلاعیه عنوان شده است: ملت رشید و بصیر ایران باردیگر در این روز سرنوشت ساز با حضورشان مقابل جریان باطل و نفاق ایستاده و برای حمایت از ولایت فقیه و انقلاب و اسلام در صحنه ها حاضر می شوند.
در این اطلاعیه افزوده شده است: آیین بزرگداشت نهم دی در اراک با سخنرانی آیت الله تلخابی، عضو خبرگان رهبری و هیات رئیسه مجمع مدرسین حوزه علمیه قم و با حضور پرشور مردم این شهرستان به ویژه دانشجویان، دانش آموزان، طلاب و روحانیون، مسئولان استان مرکزی ساعت 10صبح در محل مصلی بیت المقدس این شهر برگزار می شود.