سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۶ فروردین ۱۴۰۰

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش عظمت ایران اسلامی است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش عظمت ایران اسلامی است

حضور در راهپیمایی 22 بهمن نمایش عظمت ایران اسلامی است

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: حضور دشمن شکن در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، نمایش عظمت و اقتدار ایران اسلامی است.

آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی در ز، افزود: انقلاب اسلامی با خمیرمایه مردمی و پشتیبانی قدرتمند ملت ایران حیات 40 ساله دارد و بار دیگر مردم انقلابی و همیشه در صحنه کشور با حضور معنادار در راهپیمایی 22 بهمن از نظام اسلامی قاطعانه حمایت می کنند.
وی اظهار کرد: مردم با حضور در یوم الله 22 بهمن به مزدوران و اغتشاشگران نشان خواهند داد در بین ملت سربلند ایران اسلامی جایگاهی ندارند.
امام جمعه اراک خاطرنشان کرد: وحدت و انسجام پیام راهپیمایی 22 بهمن است که ملت بصیر ایران به بهترین شکل آن را به جهانیان مخابره خواهند کرد.
آیت الله دری نجف آبادی گفت: امنیت و آرامشی که اکنون در کشور وجود دارد نتیجه خون شهدا، جانبازان و رزمندگان در دوران انقلاب و دفاع مقدس است.
وی افزود: تاثیرگذاری ایران در مجامع بین المللی نتیجه عزتی است که به برکت انقلاب اسلامی فراهم شده و باید همگان قدردان این نعمت ها باشند.
نماینده ولی فقیه در استان مرکزی اظهار کرد: شهدا برای استقلال، آزادی و دفاع از حق فداکاری کردند و نامشان در تاریخ جاودانه خواهد ماند.
آیت الله دری نجف آبادی ادامه گفت: وجود فساد، قاچاق، تبعیض و بیکاری چیزی است که نارضایتی ایجاد می کند بنابراین همه باید کوشش کنند تا نواقص و کمبودها برطرف شود.
وی در ادامه گفت: مشکلات صنایع استان از جمله هپکو باید با همدلی و استفاده حداکثری از ظرفیت های استانی و ملی هرچه سریعتر رفع شود و مراکز صنعتی با تجهیز خود با آخرین یافته های علمی و استفاده از تحقیقات به روز توسعه یافته و اقتصاد مقاومتی با مولفه های برجسته در استان رخ بنماید.
نماز عبادی سیاسی جمعه در 33 نقطه استان مرکزی اقامه می شود.