رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس دشمنان نظام است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس دشمنان نظام است

حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس دشمنان نظام است

حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس دشمنان نظام است

 

خطیب جمعه اراک گفت: حضور حداکثری مردم در انتخابات سبب یاس و ناامیدی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انقلاب می‌شود.

آیت‌الله قربانعلی دری‌نجف‌آبادی در خطبه‌های نماز جمعه با اشاره به اینکه مردم باید با حضور پرشور و حداکثری خود در انتخابات حماسه‌ای دیگر بیافرینند، اظهار داشت: شرکت در انتخابات موجب غرور ملی، عظمت ملی، اقتدار ملی نظام و آبروی امام راحل و شهدا است.

وی با اشاره به اینکه مردم باید با حضور در پای صندوق‌های رای توطئه‌های دشمنان اسلام و نظام را خنثی کنند، افزود: حضور در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری نشان دهنده بیداری، هوشمندی، بصیرت و زمان شناس بودن مردم و همچنین بیداری ملت است.

خطیب جمعه اراک تصریح کرد: ملت ایران با حضور پرشور و گسترده در انتخابات باید در راستای حفظ ارزش‌های نظام و انقلاب گام بردارند و به دشمنان از جمله آل سعود، آمریکا، اسرائیل و داعش ثابت کنند که تا پای جان از اهداف و آرمان‌های نظام و امام راحل پاسداری خواهند کرد.

آیت الله دری نجف‌آبادی ادامه داد: آثار و برکات انقلاب اسلامی ایران بعد از گذشت 37 سال همچنان در کشور دیده می‌شود که مهم‌ترین آن امنیت موجود در کشور در شرایط کنونی است که این مهم با تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری محقق شده است.

وی با اشاره به اینکه هر روز شاهد پیشرفت و سربلندی‌های فراوانی در کشور هستیم، گفت: این پیشرفت‌ها به برکت حضور آگاهانه و پرشور مردم در تمامی عرصه‌ها محقق شده است، به برکت انقلاب اسلامی ایران امروز شاهد حضور مردم در تمامی عرصه‌های تصمیم گیری به ویژه انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری هستیم.

خطیب جمعه اراک بیان کرد: امیدواریم امروز 80 درصد مردم در پای صندوق‌های رای حاضر شوند و با رای آگاهانه فرد اصلحی را انتخاب کنند، همچنین فردی را انتخاب کنند که بتواند در راستای رفع مشکلات موجود در استان مرکزی با جدیت ورود کند و دغدغه رفع این مشکلات را داشته باشد.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی افزود: فردی که به عنوان نماینده انتخاب می‌شود مسئولیت سنگین و خطیری را بر عهده دارد و باید در راستای خدمت خاضعانه و خاشعانه به مردم گام بردارد و تصمیماتی را اتخاذ کند که نتایج خوبی را در سال‌های آینده نیز به دنبال داشته باشد.

وی خاطر نشان کرد: نمایندگان نباید تنها به فکر جمع کردن رای باشند و با دادن وعده دروغ و سیاسی کاری با خون شهدا بازی کنند، این افراد باید بدانند که امین شهدا، مردم و رهبر هستند و باید در این مسیر گام بردارند و اگر خیانت کنند خود به خود معزول خواهند بود.

خطیب جمعه اراک  تصریح کرد: در حال حاضر کشور و به ویژه استان مرکزی با مشکلات فراوانی از جمله مشکلات بیکاری، ازدواج، آلودگی هوا، صنعت، تولید، کشاورزی و محیط زیست همراه است و رفع این مشکلات نیازمند مجاهدت و فداکاری است، همچنین تمامی این گره‌ها باید توسط نمایندگان متعهد و اصلح انتخاب شده توسط مردم یکی پس از دیگری باز شوند.

آیت‌الله دری‌نجف‌آبادی ادامه داد: تمامی این مشکلات با همت‌های بلند، برنامه‌ریزی، مشورت پذیری و استفاده از افراد با تجربه و متعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری محقق خواهد شد.

وی اظهار کرد: نمایندگان مجلس و خبرگان رهبری باید دارای ایمان، معرفت و اخلاص در عمل باشند و در صورت آوردن رای در مسیر انقلاب و ولایت حرکت کنند و کسانی هم که رای نیاوردند در بخش‌ها و پست‌های به وظایف خود به بهترین شکل عمل کنند.

خطیب جمعه اراک بیان کرد: نمایندگان منتخب مردم چه در مجلس شورای اسلامی و چه در خبرگان رهبری باید در راستای تحقق فرهنگ اسلامی، مطالبات ملی، مطالبات رهبری، مطالبات شهدا و اقتصاد مقاومتی گام بردارند و در این زمینه از راهبری‌های داهیانه، هوشمندانه و حکیمانه مقام معظم رهبری استفاده کنند.