جهش تولید | جمعه، ۲۶ دی ۱۳۹۹

حضور آگاهانه مردم در انتخابات بسترسازی ایجاد "مجلسی ولایت‌مدار" است - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور آگاهانه مردم در انتخابات بسترسازی ایجاد "مجلسی ولایت‌مدار" است

حضور آگاهانه مردم در انتخابات بسترسازی ایجاد "مجلسی ولایت‌مدار" است

حضور آگاهانه مردم در انتخابات بسترسازی ایجاد

 

امام جمعه زرندیه: حضور آگاهانه مردم در انتخابات بسترسازی ایجاد "مجلسی ولایت‌مدار" است

امام جمعه زرندیه گفت: حضور آگاهانه و مشارکت مردم در صحنه انتخابات بی‌شک بسترسازی ‌در راستای ساختن مجلسی مقتدر و و لایت‌مدار است و همه باید در این مسیر همکاری داشته باشیم.

حجت‌الاسلام محمدعلی علم‌الهدی با حضور در انتخابات و پس از انداختن رای خود در صندوق در جمع خبرنگاران اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری در فرمایشات خود عنوان کرده‌اند انتخابات همواره یک وظیفه الهی و شرعی است و حضور در آن می‌تواند عاملی به منظور ایجاد مجلس مقتدر باشد.

وی افزود: ملت با انتخاب شایسته خود زمینه فعالیت کاندیدهای اصلح را فراهم کرده و در مسیر آرمان‌های نظام و رهبری حرکت کنند و توجه داشته که پیشبرد کارها در کشور نیازمند همتی دسته جمعی از سوی همه آحاد جامعه است.

امام جمعه زرندیه تصریح کرد: حضور گسترده مردم در دور دوم برگزاری انتخابات نشان داد که دشمنان  نمی‌توانند لطمه وخدشه‌ای به نظام جمهوری اسلامی وارد کرده و اقتدار آن را به هم زنند.

علم‌الهدی با اشاره به اعتماد عمومی ملت ایران گفت: این مشارکت از سوی مردم در واقع حامل یک پیام برای دشمنان است و به آن‌ها می‌گوید که این ملت نسبت به نظام و حاکمیت اسلامی اعتماد عمومی داشته و همیشه پشتیبان آن هستند.

وی ادامه داد: اخبار جای‌جای ایران حاکی از آن است که حضور حماسی مردم در پای صندوق‌های رای قدرتمند و با اقتدار است و پیش‌بینی دشمنان از عدم حضور دوباره مردم و یا کمرنگی آنان را تکذیب می‌کند.

امام‌جمعه زرندیه تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات ناشی از آگاهی و بصیرت است و بی‌شک این بصیرت می‌تواند زمینه اقتدار هرچه بیتشری نظام را فراهم کرده و آن را  در مسیر رشد و بالندگی قرار دهد.

 علم‌الهدی با اشاره به ویژگی‌های نماینده گفت: مردمی‌بودن و دلسوزی برای محرومان جامعه از دیگر ویژگی‌های یک نماینده است چراکه اگر نماینده مواضع خطی و جناحی را پیگیری کند، در مصوبات و تصمیم‌گیری‌ها به‌دنبال منافع خود و جناح خود خواهد بود و در نتیجه اقشار ضعیف و محروم جامعه، محروم‌تر از گذشته می‌شوند.