جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

حادثه دلخراش آتش سوزی ساختمان پلاسکو همه ملت را متاثر کرد - نمایش محتوای خبر

 

 

حادثه دلخراش آتش سوزی ساختمان پلاسکو همه ملت را متاثر کرد

حادثه دلخراش آتش سوزی ساختمان پلاسکو همه ملت را متاثر کرد

حادثه دلخراش آتش سوزی ساختمان پلاسکو همه ملت را متاثر کرد

نماینده ولی فقیه در استان در خطبه های نماز جمعه اراک گفت: حادثه دلخراش آتش سوزی ساختمان پلاسکو همه ملت را متاثر کرد

آیت الله دری گفت :انتظار می رود این قبیل حوادث در اسرع وقت جبران شود و دستگاههای ذیربط باید برای بازسازی و تامین نیازهای صدها واحد تولیدی تلاش کنند و مصدومان احتمالی را از زیر آوارها نجات دهند.

وی افزود : این مصیبت سنگینی است وضمن همدردی با خانواده های داغدیده گفت: نیروی انسانی فداکار و خدمتگزار آتش نشانی همه خطرها را به جان خریدند و بهتر است ساختمان های قدیمی نو سازی شود.

امام جمعه اراک ادامه داد:  از٥٦٠ واحد تولیدی ساختمان پلاسکو فقط١٠٠ واحد بیمه هستندو نهادهای بیمه گر هم تمهیداتی بیندیشند تا مردم با رغبت تمام اموالشون را بیمه کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به نزدیک شدن دهه فجر گفت:  جشن های دهه فجر مانند جشن های اسلامی است و یادآور انقلاب اسلامی ، امام راحل و شهداست .

آیت الله دری اضافه کرد: ملت با عظمت ایران با هوشیاری رهبر شجاع انقلاب از توطئه های دشمن هیچ هراسی ندارند .

نماینده ولی فقیه در استان ادامه داد : در سال اخیر٢٦ هزار بمب آمریکایی بر روی ملت های دنیا ریخته شده و امریکایی ها از تروریستهای داعش در سوریه حمایت می کنند و جوانان بی گناه بحرین اعدام می شوندو از آل سعود با بمب افکنی بر سر مردم یمن هم پشتیبانی می کند.

امام جمعه اراک در پایان گفت : انتظار می رود مذاکرات قزاقزستان عادلانه باشد و وحدت سوریه حفظ شود و شر داعش از سوریه کم شود