رونق تولید ملی | جمعه، ۲۶ مهر ۱۳۹۸

جمع خوانی قرآن کریم - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

جمع خوانی قرآن کریم

تهیه کننده: روح الله ذوالفقاری

تصویربردار : مجید فراهانی، مهدی مرجانی ، وحید رحیمی و رضا نورمحمدی

دستیار تهیه: قطریفی

صدابردار : سید رضا حسینی

برنامه جمع خوانی قرآن کریم همزمان با آغاز ماه پر فضیلت رمضان برای ختم یک جزء از قرآن کریم در روز به مدت یک ساعت از ساعت 18:30 دقیقه از سیمای شبکه آفتاب به طور زنده پخش می شود.

این برنامه با هدف رشد و شکوفایی معنوی مخاطبان و انس با قرآن کریم و همچنین احیای سنت اسلامی تلاوت روزانه کلام وحی و مشارکت عمومی مردم در ترتیل کلام الله مجید در ماه مبارک رمضان تلاش می کند با پخش روزانه یک جزء از قرآن کریم با صدای قاریان برجسته و ممتاز کشوری لحظاتی معنوی و عرفانی برای مخاطبان شبکه آفتاب ایجاد کند

ویژه برنامه «ترنم وحی» با محوریت قرآن و تامل در آیات الهی به تهیه کنندگی روح الله ذوالفقاری هر روز بصورت زنده از ساعت 18:30 به مدت یک ساعت جمع خوانی قرآن کریم را با حضور برادران و خواهران نمازگزار در مصلی بیت المقدس شهر اراک تقدیم مخاطبان سیمای شبکه آفتاب استان مرکزی می شود.

برنامه ترتیل 30 جزء قرآن در ماه مبارک رمضان با تلاوت قاریان ممتاز استان مرکزی به طور زنده از مصلی بیت المقدس شهر اراک روی آنتن صدا و سیما می رود. مخاطبان گرامی می توانند با همراهی و ختم قرآن هر روز ساعت 18:30 از یک جزء تلاوت ترتیل قرآن کریم به طور زنده بهره مند شوند.

 

سال تولید: 1396