جهش تولید | یک‌شنبه، ۱۰ فروردین ۱۳۹۹

جلسه هم اندیشی ناظران و مجریان انتخاباتی - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه هم اندیشی ناظران و مجریان انتخاباتی

جلسه هم اندیشی ناظران و مجریان انتخاباتی

جلسه هم اندیشی ناظران و مجریان انتخاباتی

جلسه هم اندیشی ناظران و مجریان انتخاباتی با هدف برگزاری انتخاباتی قانونمند برگزار شود.

رئیس ستاد انتخابات استان در جمع ناظران و مجریان برگزاری انتخابات استان گفت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا باید قانونمند و با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

حسن بیگی رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به اینکه این انتخابات پیش رو نیز یک فرصت برای تثبیت اقتدار و همگرایی ایران اسلامی است ، افزود: اتحاد، همدلی و مشارکت و حضور حداکثری مرم در پای صندوق های رای ، باعث ناامیدی دشمنان این نظام می شود.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی رئیس هیئت نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا استان مرکزی در جلسه مشترک ستاد انتخابات و هیات نظارت بر انتخابات استان مرکزی که صبح امروز در محل استانداری مرکزی تشکیل شد، گفت:متاسفانه امروز شاهد این هستیم که شورای شهر به شورای شهرداری تبدیل شده است، هم گفت: هیئت های نظارتی در انتخابات باید در راستای قانون عمل کنند و صلاحیت افراد نام نویسی شده بدون بی طرفی و بر اساس مر قانون انجام شود.

عبدالهی مدیر کل دادگستری استان هم برپیشگیری از وقوع جرائم انتخاباتی اشاره کرد و افزود: حفظ منابع مالی و اموال بیت المال باید در انتخابات به خوبی حفظ شود و استفاده از منابع دولتی در راستای منافع شخصی جرم محسوب می شود.

سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی هم در این مراسم گفت: شرایط انتخابات یک شرایط ویژه است و حفظ امنیت انتخابات و حفظ آرامش کشور از نظر امنیتی از مهمترین ماموریت های این نیرو است.

کریمی نماینده مردم اراک،کمیجان و خنداب هم افزود: همزمان شدن انتخابات ریاست جمهوری که رویکردی ملی دارد و انتخابات شهر و روستا که یک رویکرد محلی دارد از جمله نواقصی است که در قانون وجود دارد و باید برای بهبود این شرایط ، این رویکرد در مجلس بررسی شود.

حسینی نماینده مردم فراهان ،تفرش و آشتیان هم بر حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری در سال 96 تاکید کرد و گفت: انتخاب کننده نهایی، مردم هستند و باید به آراء مردم احترام گذاشت و مسئولین هم برای بهتر شدن برگزار شدن انتخابات باید تلاش کنند.

مقدسی دیگر نماینده مرم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی هم دراین مراسم، افزود: انجام وحدت و همدلی و اتحاد بین مسئولین باعث بهتر برگزاری انتخابات می شود و برگزاری انتخابات با حضور پررنگ مردم باعث نقش بر آب شدن نقشه های دشمنان این رز و بوم خواهد شد.

در این مراسم برخی از ناظران و مجریان برگزار کننده انتخابات هم نظارت خود را عنوان کردند.