سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه

 

جلسه مدیریت بحران شهرستان زرندیه با محوریت برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن در شهرستان زرندیه توسط ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان تشکیل شد.

سرگرد مهجوری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان زرندیه دراین جلسه گفت : رزمایش دفاع از کوی و برزن شهرستان زرندیه با همکاری دستگاههای امنیتی ، قضایی و دولتی در تاریخهای 29 و 30 مهر ماه همزمان در سراسر استان مرکزی، جامعیت پیدا خواهد کرد و هدف از برگزاری این رزمایش این است که بتوانیم با حفظ آمادگی رزمی از آزادگی خود به خوبی دفاع کنیم و این توانمندی‌ها سبب پیشگیری از هرگونه خشونت و تجاوزی می‌شود و هر هزینه‌ای در مسیر تقویت آمادگی دفاعی کشور، جلوی تجاوز، دشمنان را می‌گیرد.

فرمانده سپاه ناحیه زرندیه خاطر نشان کرد : رزمایش‌های الی بیت‌المقدس پیام‌های متعددی به جهان دارد و یکی از مهمترین این پیام‌ها این است که ما از هیچ تهدیدی نمی‌هراسیم و همیشه آماده‌ایم و منتظر امر رهبر هستیم تا انشا الله این تلاش‌ها به آزادی قدس شریف منتهی شود.

در ادمه جناب سرهنگ زبیدانی جانشین عملیات بسیج کشور گفت: آمادگی نیروها برای دفاع از کشور امری انکار ناپذیر است و باید کوشش مضاعف داشته باشیم در مقابل زیاده‌خواهی مستکبرین که برای سلب آزادی و اختیار انسان در تلاش هستند، روزبه‌روز افزایش یابد.

سرهنگ زبیدانی ادامه داد:‌ زیاده‌خواهی‌های شیطان‌صفتان و مستکبران هیچگاه پایانی ندارد و آنها اگر سرزمینی را اشغال کنند، برای رسیدن به آمال پایان‌نیافتنی خود، ملت‌ها را در بند کرده و شکنجه می‌دهند و نمونه‌هایی از این دست را در رژیم گذشته و نیز تجاوزهایی که به سوریه، عراق و افغانستان ،یمن و سایر کشورها صورت گرفت، شاهد بودیم.

جانشین عملیات بسیج کشور ادامه داد: رزمایش‌های الی بیت‌المقدس یکی از راه‌های نمایش اقتدار بسیجیان کشورمان به دنیاست و برگزاری چنین رزمایشهایی ،قدرتی بازدارنده ایجاد کرده است و دشمن از همین حضور هراس دارد.