رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی زرندیه

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی زرندیه

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی زرندیه

 

جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی در فرمانداری این شهر تشکیل جلسه داد

در این جلسه مقرر شد 1-پیگیری جانمائی برای ساختن مسکن معلولین در مرکز شهرستان توسط اداره بهزیتی و شهرداری مرکز شهرستان انجام پذیرد 2- افطاری به خانواده های معلولین در ماه مبارک رمضان و تهیه سبد کالائی در این ماه 4-پیگیری جهت معرفی احداث مرکز نگهداری معلولین جسمی و حرکتی در مرکز شهرستان 5-تامین نیروی انسانی در خصوص ساخت حمام وسرویس بهداشتی خانوداه های معلولین در شهر زاویه توسط هئیت امناء مسجد علی بن ابیطالب شهر مأمونیه از اهم مصوبات شورای مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان زرندیه بود.در ادامه حاج دائی معاون امور مشارکتهای مردمی بهزیستی استان مرکزی با بیان اهمیت کار خیر و ارزش وقت گفت : مردم و خیرین با حضور در بهزیستی فرصتهای طلایی بدست می آورند و با انجام کارهای خیر برای آخرت خود توشه جمع می کنند.

وی درادامه گفت : خیرین و مسئولین باید درد و مشکل همنوعان را مشکل خود بدانند و در رفع آن به دردمندان کمک نمایند.

وی با ابراز خرسندی از حضور در جلسه فوق گفت : راه رسیدن به خدا و تقرب به درگاه الهی از میان مردم و خدمت به جامعه عبور می کند.

و فرماندار زرندیه با اشاره به آیات نورانی قرآن کریم درباره کمک به مستمندان و نیازمند اهمیت رسیدگی به وضعیت معلولین را مورد تاکید قرار داد. وی ضمن قدردانی از زحمات خیرین و ادارات دست اندرکار در امر حمایت از نیازمندان بویژه جامعه معلولین خواستار افزایش تعامل بین ادارات و نهادهای حمایتی با اداره بهزیستی شد.

وی با اشاره به مشکلات خاص معلولین و خانواده هایشان در امر نگهداری از این عزیزان با توجه به مشکلات اقتصادی که این قبیل خانواده ها با آن مواجه هستند نگاه ویژه مردم و مسئولین به این قشر آسیب دیده را خواستار شد.