جهش تولید | یک‌شنبه، ۵ بهمن ۱۳۹۹

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زرندیه

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زرندیه

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زرندیه

جلسه شورای ساماندهی سالمندان شهرستان زرندیه در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار زرندیه اهم مصوبات این جلسه را معرفی سالمندان جهت بیمه تکمیلی طرح بنیاد برکت به بخشداری نظرات و پیشنهادات اعضاء شورای سالمندی شهرستان زرندیه در جهت ارائه خدمات مطلوب تر به سالمندان شهرستان زرندیه و ایجاد فضا های مناسب فرهنگی و ورزشی مناسب برای این قشر از جامعه عنوان کرد.

کردی سالمندان را از ارزشمند ترین افراد جامعه توصیف کرد و گفت: باید تمام تلاش خود را برای ارائه خدمات مناسب در این حوزه به کار گیریم.

کردی اظهار کرد: ارائه خدمات مختلف رفاهی، روان سازی محیط رفت و آمد و تکریم این قشر از جامعه از جمله کارهایی است که باید در حوزه سالمندان انجام شود.

وی افزود: طبق آمارها استان مرکزی به لحاظ میانگین سنی، دومین استان پیر کشور است از این رو باید زیرساخت های مناسب در این حوزه ایجاد شود.

فرماندار زرندیه تصریح کرد: باید به سالمندان به چشم یک نعمت الهی نگاه کرد چرا که این قشر جامعه دارای تجربیات بسیار مفیدی هستند و می‌توانند جامعه را در راه رشد و توسعه همه جانبه همراهی کنند.

کردی ابراز کرد: به برکت انقلاب اسلامی و خون پاک شهیدان امروز کشور در حوزه بهداشت و سلامت پیشرفت های فراوانی داشته و امید به زندگی در ایران افزایش یافته است.

وی گفت: تکریم بزرگان و سالمندان از سفارشات و آمیزه های اصلی دینی ما است که باید همواره با رعایت آن به سالمندان احترام بگذاریم.

کردی خاطرنشان کرد: ایجاد فضای سبز مناسب و فضای آرام برای سالمندان از برنامه های است که در زمینی رفاهی برای سالمندان زرندیه در دستور کار قرار دارد.