جهش تولید | جمعه، ۷ آذر ۱۳۹۹

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در فراهان - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در فراهان

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در فراهان

جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر در فراهان

فرماندار فراهان گفت: مسئولان باید توجه داشته باشند که هیچ کس از این فضا در راستای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده نکند و بیان دستاوردهای نظام اسلامی در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به عنوان راهبردهای اصلی برنامه های دهه مبارک فجر، باید مطرح شود.

سعید فائض پور، فرماندار فراهان در اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی این شهرستان با اشاره به اهمیت حفظ و گرامیداشت دستاوردهای انقلاب اسلامی گفت: اکنون که در آستانه سی و ششمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران قرار داریم، امیدواریم که بتوانیم برنامه های در خور و شایسته ای برای نسل جوان و مردم عزیز  شهرستان فراهان داشته باشیم.

وی افزود: شعار دهه فجر امسال « گفتمان انقلاب اسلامی، زمینه ساز امنیت پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی» است و روزهای ایام الله دهه فجر نیز با همین محوریت نام گذاری شده اند.

فائض پور اظهار کرد: نخستین روز از دهه فجر و ۱۲ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، ولایت فقیه و رهبری، ۱۳بهمن ماه با انقلاب اسلامی مردم سالاری دینی، مشارکت اجتماعی، عدالت و پیشرفت، ۱۴ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت، ۱۵ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، قرآن، رسالت زینبی و حکومت جهانی حضرت مهدی(عج) و ۱۶ بهمن ماه نیز با عنوان انقلاب اسلامی، منزلت زن، تحکیم بنیان خانواده و سبک زندگی اسلامی نام گذاری شده است.

فرماندار فراهان ادامه داد: همچنین ۱۷ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، جوانان، نهضت علمی و اقتصاد مقاومتی، ۱۸ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، هویت دینی، ترویج معنویت، فرهنگ و تمدن اسلامی، ۱۹ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، انقلابی گری، آمادگی دفاعی، اقتدار و عزت اسلامی، ۲۰ بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، وحدت ملی، حمایت از جبهه مقاومت و مبارزه با تروریسم بین المللی، ۲۱بهمن با عنوان انقلاب اسلامی، الهام بخشی، استکبار ستیزی و مقابله با نفوذ دشمن و ۲۲ بهمن نیز با عنوان انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی نامگذاری شده است.

وی تصریح کرد: مسئولان باید توجه داشته باشند که هیچ کس از این فضا در راستای تبلیغات انتخاباتی خود استفاده نکند و بیان دستاوردهای نظام اسلامی در زمینه‌های فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی به عنوان راهبردهای اصلی برنامه های دهه مبارک فجر، باید مطرح شود.

فائض پور گفت:با اشاره به اینکه حفظ اتحاد اولین گام در صیانت از انقلاب اسلامی است، گفت: وحدتِ کلمه رمز موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی بود که باید امروز نیز از سوی آحاد جامعه و مردم و مسئولان مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار فراهان با مشارکت گسترده و واگذاری امور به مردم در راستای انجام کلیه امور در جهت گرامیداشت دهه فجر مورد تأکید کرد.

در این جلسه ۱۰ کمیته به عنوان کمیته های ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان فراهان تشکیل و ضمن معرفی مسئولین کمیته ها، وظایف و مسئولیت آنها مشخص و تشریح شد. کمیته مردمی جهت مشارکت و همراهی مردم عزیز فراهان در مراسمات دهه فجر امسال به سایر کمیته ها اضافه شد.