جهش تولید | شنبه، ۱۶ فروردین ۱۳۹۹

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زرندیه - نمایش محتوای خبر

 

 

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زرندیه

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زرندیه

جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر زرندیه

 

تبیین قانون جدید امر به معروف و نهی ازمنکر و ترویج فرهنگ اصیل اسلامی در مراسم مذهبی از مصوبات جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرندیه بود.

در این جلسه امام جمعه زرندیه گفت :هیئت های مذهبی از ورود خرافات به عزاداری ها جلوگیری و دقت کنند باعث آزار و اذیت مردم نشوند .

نظارت و برخورد با فروشگاه های البسه زنانه و مردانه که رعایت شئونات اسلامی را بعمل نمی آوردند،کنترل و نظارت بر رستوران ها و تالارهای عروسی بویژه صوت های نا بهنجاری که در این مراسمات استفاده میکنند، فرهنگ سازی در سطح دانشگاهها و مدارس در جهت رعایت پوشش اسلامی برای پسران و دختران ، تبیین قانون جدید ستاد امر به معروف و نهی ازمنکر، ترویج فرهنگ اصیل اسلامی درمراسمات مذهبی بخصوص در ماه محرم وصفراز مهمترین مصوبات این جلسه بود.

 حجت الاسلام علم الهدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان زرندیه در رابطه با اشاره به اهمیت و جایگاه امربه معروف و نهی از منکر گفت: یکی از اهداف قیام امام حسین (ع) احیای امر به معروف و نهی از منکر بود که همه مسلمانان نیز باید احیای این فریضه را در اولویت کارهای خود قرار دهند.

رئیس ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان زرندیه با بیان اینکه فلسفه قیام امام حسین(ع) نشر احکام اسلام است تاکید کرد: در خصوص هیئت های مذهبی نیز نباید به واسطه سر و صدا باعث آزار و اذیت مردم شوند و باید از ورود خرافات به عزاداری ها جلوگیری کرد.