سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۳ خرداد ۱۴۰۰

جشن های پیامبر رحمت در کانون های مساجد استان مرکزی - نمایش محتوای خبر

 

 

جشن های پیامبر رحمت در کانون های مساجد استان مرکزی

جشن های پیامبر رحمت در کانون های مساجد استان مرکزی

جشن های پیامبر رحمت در کانون های مساجد استان مرکزی

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: همزمان با سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) جشن های پیامبر رحمت در کانون های مساجد این استان برگزار می شود.

حجت الاسلام مصطفی ذوالفقاری، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان مرکزی گفت: به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق(ع) هر ساله به همت اعضای کانون‌های فرهنگی مساجد مراسمی در سطح کانون‌‌های فرهنگی مساجد این استان برگزار می‌شود.

 وی افزود: کانون های فرهنگی هنری ولایت مسجد امام علی(ع) شهرک امیرکبیر، شهید گل محمدی مسجد صاحب الامر(عج)، شهید کوچکی مسجد حضرت ابوالفضل(ع)، محبین ام الائمه(ع) مسجد قدس، عاشوراییان مسجد الغدیر، با برگزاری مراسم سخنرانی و مسابقات فرهنگی سالروز میلاد خجسته حضرت محمد(ص) و ثلاله پاکش امام جعفرصادق(ع) را گرامی می دارند.

 حجت الاسلام ذوالفقاری ضمن تبریک هفته وحدت ادامه داد: هفته پرشکوه وحدت یادگار حضرت امام خمینی(ره) است و پیام این هفته این است که مسلمانان همه با هم برادرند و با اتحاد و در سایه دستورات پیامبر خدا و عترت پاک آن حضرت حرکت می کنند.

 وی با بیان اینکه  وحدت به این معنی است که اختلاف را کنار بزنیم و همه مسلمانان سیره و روش پیامبر اعظم(ص)  را مد نظر قرار دهند گفت: امیدواریم روزی به این آرزوی دیرینه قرآن، اسلام، پیامبر، امام، رهبر و همه مسلمین که همان وحدت در بین تمام مسلمانان است، جامه عمل پوشانده شود.

 این مقام مسئول با اشاره به توجه به تفرقه افکنی های دشمنان اسلام در میان مسلمین اظهار کرد: مسلمانان با انجام به وظایف خود و حفظ اتحاد بین خودشان موجب دلگرمی مردم می‌شوند زیرا وحدت اسلامی مورد تأکید علمای سنی و شیعه قرار دارد.