جهش تولید | شنبه، ۲۷ دی ۱۳۹۹

تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان محلات - نمایش محتوای خبر

 

 

تکمیل طرح های نیمه تمام شهرستان محلات

استاندار مرکزی در جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان محلات بر تکمیل طرح های عمرانی نیمه تمام تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز اراک؛ جلسه بررسی مشکلات عمرانی شهرستان محلات با حضور استاندار مرکزی و مسئولین دستگاه های اجرایی استانی و شهرستانی در محل فرمانداری شهرستان محلات برگزار شد.
در این جلسه چند طرح عمرانی نیمه تمام در شهرستان محلات که نیمه تمام باقی مانده بود مورد بررسی و بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
آقازاده استاندار استان مرکزی در حاشیه این جلسه در خصوص مصوبات این جلسه گفت: مجتمع فرهنگی محلات قرار بود در سال ۹۷ به اتمام برسد ، وامسال حدود یک میلیارد تومان برای این طرح اختصاص یافت . 
آقازاده افزود: قرار شد اداره راه و شهرسازی استان در کمتر از یک ماه آینده پیمانکار انتخاب کند و امیدواریم تا پایان تابستان کار ساختمان به اتمام برسد.
وی در خصوص جاده روستای یکه چاه هم که حدود ۱۰ کیلومتر راه خاکی دارد  گفت :  امسال یک میلیارد تومان برای اسفالت ۱۰ کیلومتر از این جاده اختصاص یافت و در خصوص حریم شهر محلات هم که مورد اختلاف بین شورای شهر و شهرداری و اداره راه و شهرسازی و مجموعه معاونت عمرانی بود نهایتاً با اصلاحاتی نظر شورای اسلامی و شهرداری و جهاد کشاورزی در نظر گرفته شد.
استاندار مرکزی گفت: دهکده گل و شهرک ماهیان زینتی از حوزه حریم شهر محلات خارج شد و بقیه حریم همان میزانی بود که مشاور بررسی کرده بود.
آقازاده افزود: در بحث احداث بیمارستان ۱۵۰ تختخوابی محلات هم در صورت دریافت اعتبار از ماده ۲۳ ،  مبلغ ۵ میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده  و به محض دریافت مجوز هم اعتبار و هم زمین را در اختیار قرار خواهیم داد.