جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تولید روزانه 600 دستگاه یخچال فریزر در ساوه - نمایش محتوای خبر

 

 

تولید روزانه 600 دستگاه یخچال فریزر در ساوه

تولید روزانه 600 دستگاه یخچال فریزر در ساوه

تولید روزانه 600 دستگاه یخچال فریزر در ساوه

 

در یک واحد مکانیزه تولید لوازم خانگی در ساوه روزانه 600 دستگاه یخچال فریزر تولید می شود

رضوانی مدیر عامل این واحد صنعتی گفت: برای بهره برداری از این واحد 200 میلیارد ریال سرمایه گذاری شده و انواع  یخچال و فریزر از ابعاد پنج فوت تا ساید بای ساید را تولید می کند.

اژدر آزاد مدیر تولید این شرکت گفت: تولید کابین فلزی، پلاستیکی و عایق بندی بین دو لایه فلزی و پلاستیکی با استفاده از بروزترین تکنولوژی روز دنیا صورت می گیرد که این امر باعث شده تا محصولات کمترین هدر رفت انرژی را داشته باشند..

رضوای مدیر عامل این واحد صنعتی طراحی اختصاصی و منحصر به فرد بدون مشابه سازی محصولات خارجی، استفاده از مواد اولیه با کیفیت و قطعات الکترونیکی و گاز خنک کن دوستدار محیط زیست باعث شده تا این محصولات علی رقم برابری کیفی با محصولات خارجی در بعضی محصولات تا 30 درصد ارزانتر از نمونه های خارجی باشند. در این واحد صنعتی 200 نفر به صورت مستقیم فعالیت می کنند که با توجه به نیاز پنج هزار قطعه در یخچال و فریزر پویایی این صنعت موجب رونق بسیاری از واحدهای پائین دستی و تولید کننده قطعات هم شده است..رضوانی مدیر عامل این واحد صنعتی لوازم خانگی نرخ بالای بهره تسهیلات بانکی و نرخ بالای سهم کارفرما از بیمه کارگران را از مهمترین چالش های پیش روی صاحبان صنایع دانست و خواستار حمایت های دولتی و یارانه ای برای هزینه تبلیغات نشان تجاری محصولات ایرانی شد.